Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Potrzebuje porady z redukcja. Mam nie tyle nadwagę, co sporo tłuszczu - budowa skinnyfat, ale z w miarę dobrymi łapami paradoksalnie. Kiedyś sporo ćwiczyłem, potem olałem temat i się ulałem.
Od około dwóch tygodni jeżdżę codziennie na #rower, wg. pulsometru wychodzi że każda taka przejażdżka to między 600 a 800kcal, w weekendy dłuższa jazda więc około 1200kcal
Mam problem taki, że sporo podjadam wieczorami. A to kabanos, a to jogurt, a to jakieś inne gówno. Próbuję z tym walczyć, ale bezskutecznie - macie jakieś porady?
A teraz pytanie, które jest głupie, ale w sumie jestem ciekaw - po jakim czasie, można się spodziewać jakiś efektów? Jakoś moje podjadanie tłumaczę sobie tym, że nie zjem tych 800kcal które spaliłem rowerem (bo nie licząc podjadania wieczorem raczej jem mało), to ma jakikolwiek sens?

#mikrokoksy #redukcja #chudnijzwykopem

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #629d010518ae3c6be4fa4008
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania:
Zacznij liczyć kalorie
Zegarki często przeszacowuja spalane kalorie
Użyj opcji szukaj, bo kojarzę że jakieś 200osob w tym roku już o to pytalo
Jedz więcej białka, kup sos kfd czy inny słodki
Twaróg ma 250kcal a jak walniesz wieczorem to będziesz zapchany słodkie w opór.
Ew skyr/serek wiejski z sosem
Marchewki
@AnonimoweMirkoWyznania: jogurt to raczej nie problem o ile kupujesz naturalny - owocowe to sam cukier. Postaraj się oszacować ile kcal zjadasz w ciągu dnia i jakie jest Twoje zapotrzebowanie. przyjmuje się, że 1kg tłuszczu to ok. 7000 kcal, więc łatwo sobie przeliczysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: mniej jeść - musisz mieć deficyt kalorii.

Mniejsze posiłki - żołądek woła bo jest rozepchany.

Pić sporo wody

Nie zmieniać radykalnie diety - po prostu się nie uda.

Nie patrzeć na wagę - założymy że jednego dnia jeździsz na rowerze myślisz że spaliłeś nie wiadomo ile kalorii - na następny dzień waga pokazuje więcej. Prawdopodobnie woda w organizmie.

Co do pulsometru ja bym w to nie wierzył - mi często
Mam problem taki, że sporo podjadam wieczorami. A to kabanos, a to jogurt, a to jakieś inne gówno. Próbuję z tym walczyć, ale bezskutecznie - macie jakieś porady?


@AnonimoweMirkoWyznania: przestań podjadać kabanosy i inne gówna.
Jak nie umiesz kontrolować apetytu na śmieci, to ich nie kupuj. Ja mam zawsze gadane jak ktoś do mnie przychodzi, że mam pusto w lodówce, że głoduję, albo jem tylko na mieście. A ja po prostu