Wpis z mikrobloga

@alfaiomega1: To zajebiście, te na naboje to bardziej 3 kilogramowe granaty przeciwpancerne niżli jakieś naboje których trzeba setki na pojazd jak w przypadku działek 30 mm z BMP 2, albo niemieckich gepardów które może za kilkanaście lat dotrą na Ukrainę. Także 123 granaty na jednego BWPa to całkiem całkiem, spoko swoją drogą maksymalnie upakuje na raz jeden wyjazd około 40 takich granatów to działa głównego.
M.....e - @alfaiomega1: To zajebiście, te na naboje to bardziej 3 kilogramowe granaty...

źródło: comment_16544294352gJpiITKC537gJQMJXn9ic.jpg

Pobierz
@Bounty: Nie proruskie tylko proprawoslawne. Po wiekach panowania Turków, Rosjanie są dla nich jak bracia. Oczywiście nie chodzi o Słowian ale o religie, bo Słowian u siebie zbytnio nie lubią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak jak dla Polaka bliższy jest katolik Litwin niż Duńczyk luteranin. To po prostu inny świat.
Jestem właśnie od tygodnia na Greckiej wyspie Kos. Nie spotkałem jeszcze ani jednej osoby mówiącej po rosyjsku. Za to jest spora ilosc Niemcow, Anglików. Stoły w restauracjach pełne, ludzie szczęśliwi. Nie widze problemu z brakiem turystow.
@Salven: przypominam że BWP jest jednak nieco większy niż piechur z granatnikiem. O ile takim piechurem mozesz zajść od boku takiego T-72 i mu zapakować choćby w silnik tak BWPem ciężko to zrobić. Więc nie #!$%@? mi tu o tym że przeciw większości pojazdów wystarczy, bo to nie są lata 70-te. Już pomijam fakt ze automat jest tak bardzo #!$%@? że może ci #!$%@?ć rękę, więc np. w polskich BWP-1 nie