Wpis z mikrobloga

Widzę, że płatkiwi śniegu @trujacybluszcz zapiekla dupka i wrzucił mnie na czarno, więc pytam w oddzielnym wpisie.

@Wi73k:

to nie jest kwestia czy ktoś coś lubi czy nie. Nie powinno być miejsca w internecie na przemoc wobec słabszych, alkoholizm czy inne patologie


W telewizji też, ale widzę, że ci to jakoś nie przeszkadza?
  • 27
@Wi73k: W jaki sposób uczestnikom FameMMA dzieje się krzywda? Czy na wszystkich patostreamach dzieje się krzywda?

Potępiam takie rzeczy bez względu gdzie one maja miejsce


Czy coś z tym robisz? Chodzi mi o takie rzeczy w telewizji i w rzeczywistości, bo w internecie to każdy głupi potrafi wcisnąć "zgłoś".
@Czlowiek_Ludzki: nie wiem co się tak tego TV uczepiłeś. Czy w TV ktoś leje w gacie, #!$%@? matkę lub upija się do nieprzytomności? Nawet jak na samym streamie nikomu krzywda się nie dzieje to oglądają to dzieci i ma to na nie demoralizujący wpływ. FameMMA wywodzi się z pato streamow i je promuje
nie wiem co się tak tego TV uczepiłeś. Czy w TV ktoś leje w gacie, #!$%@? matkę lub upija się do nieprzytomności?


@Wi73k: tak

Nawet jak na samym streamie nikomu krzywda się nie dzieje to oglądają to dzieci i ma to na nie demoralizujący wpływ.


Chcesz mi wmówić, ze jeżeli na streamie siedzi sobie dwóch gości i dosłownie nic innego nie robią, to wciąż jest do dla nich demoralizujące? Dziwne, że
Nie powinno być miejsca w internecie na przemoc wobec słabszych, alkoholizm czy inne patologie


@Wi73k: swoją drogą, w takim razie twierdzisz, że w internecie nie powinno być miejsca na gore, oraz dla takich stron jak liveleak, kaotic czy bestgore?
@Czlowiek_Ludzki: nie wiem jak można porównywać KSW a już zwłaszcza UFC do FameMMa gdzie ta ostatnia zawdzięcza oglądalność tylko i wyłącznie kontrowersja które są wokół niej. Przecież tam większość nawet nie potrafi się bić…
nie wiem jak można porównywać KSW a już zwłaszcza UFC do FameMMa


@Wi73k: i tu i tu się biją co według ciebie jest patologią.

Przecież tam większość nawet nie potrafi się bić…

I co to zmienia? W jaki sposób wyklucza ich to z wykonywania danego sportu?
show które zawdzięcza oglądalność tym ze są pato


@Wi73k: W jaki sposób? Nikt im nie każe brać udziału. Czyli jeżeli ktoś nie umie się bić, a mimo wszystko idzie w boks to jest to patologia a nie sport? Najman i Popek też walczyli w KSW, dlaczego mimo wszystko według ciebie KSW to nie patologia?
@Czlowiek_Ludzki: KSW startowało właśnie trochę jak Fame, przyciągając ludzi kontrowersjami a nie sportem. Na szczęście potem poszli we właściwym kierunku. FameMMa nie ma żadnej wartości sportowej, nikt by tego nie oglądał gdyby uczestnicy nie byli zwykłymi patusami. Tego nikt nie ogląda dla sportu, skończ opowiadać bajki
Możesz się wykłócać z kimś o to czy woli Chopina czy baha ale jak ktoś ogląda patostreamy to jest po prostu podczłowiekiem bez godności i amebą intelektualną xD

@DarkenSound: Czytaj: Możesz się wykłucać z kimś czy woli coś czego nie słucham czy coś czego też nie słucham, ale jak ktoś ogląda coś co mi się nie podoba to jest podczłowiekiem bez godności i amebą intelektualną.
Tego nikt nie ogląda dla sportu, skończ opowiadać bajki


@Wi73k: Nigdzie tak nie powiedziałem.

KSW startowało właśnie trochę jak Fame


Czyli KSW też było patostremamami? Twoje bajki coraz mniej trzymają się kupy

nikt by tego nie oglądał gdyby uczestnicy nie byli zwykłymi patusami


Pudło. Są tam też influencerzy którzy z patostreamami nie mają nic wspólnego.
@Czlowiek_Ludzki: jaki fikołek, dzieci na orliku porównać do famemma xD

KSW nie miało nic wspólnego z patro streamami nigdzie tego nie napisałem. Podbijało oglądalność kontrowersjami, takim np półgłówkiem Najmanem

Jacy influencerzy? Fagata? Nitrozyniak? Przecież to pato jak się patrzy tylko w innej formie. Będziesz mieć kiedyś może dzieci to zobaczysz jak im Ci „influencerzy” zryja głowy

Więcej w tym temacie już nic nie napisze bo dla mnie jest wyczerpany. Możesz nawet
dzieci na orliku porównać do famemma


@Wi73k: dzieci na orliku nie potrafiace grac w pilke idac twoim tokiem myslenia tez nie maja wartosci sportowej? Wciaz nie odpowiedziales na pytanie. Jak narazie to ty tu jestes mistrzem fikolkow. Cos jest patostreamami, ale jak cos innego dziala podobnie to to nie jest patostreamami "bo tak"

KSW nie miało nic wspólnego z patro streamami nigdzie tego nie napisałem

KSW startowało właśnie trochę jak Fame
@DarkenSound:

napisałem że ktoś kto ogląda pato streamy to amebą, co ty przekręcasz teraz?

A więc podobają ci się patostreamy? To może inaczej: jak ktoś ogląda coś czego nie lubię to jest ok, ale jak ktoś ogląda coś czego nie lubię bardziej to jest cacy.
nie masz za wiele w głowie i wszystko co napisze nie dojdzie do tego co masz tam masz gdzie normalny człowiek ma mózg


@DarkenSound: mówisz że sam mam niewiele w głowie, a używasz ad personam zamiast logicznych argumentów. Potwierdzasz tylko, że sam masz niewiele w głowie.

wiem że są bardziej wartościowe i ciekawsze niż patostreamy

Ciekawsze to pojęcie względne. Dla mnie ciekawsze są patostreamy niż kryptowaluty, czy mimo to mam cię
źródło: comment_1654432660zeKXwfKTteZ9iPXTi9e7he.jpg