Wpis z mikrobloga

@pkb92: Według mnie Lewandowski też bardziej pasuje do świątek. Oboje dużo osiągnęli w sporcie i są szanowani jako polscy ambasadorzy na międzynarodowej scenie sportowej. Dzięki nim kraj jest znany z czegoś innego niż korupcja, faszyzm i ogólna bieda. Ich para byłaby niesamowitym PR dla całego narodu.
A Lewandowska jest znana tylko z tego, że się wybiła na sukcesie swojego męża.
  • Odpowiedz
@Nie_RabarbaR: nie do końca znam historie polskich celebrytów sportowców czy innych znanych postaci, ale jeśli dobrze kojarzę Ania była z Lewym nawet gdy kopał kartofle w Zniczu Pruszków. To nie było tak, że zaczął osiągać sukcesy i nagle się ona pojawiła.
  • Odpowiedz
A Lewandowska jest znana tylko z tego, że się wybiła na sukcesie swojego męża.


@Nie_RabarbaR: O wielu żonach piłkarzy można powiedzieć to co napisałeś wyżej, ale akurat do Lewandowskiej pasuje to jak pięść do nosa.

Nie dość, że z Lewym jest od czasów Znicza, jest mistrzynią świata w karate, to jeszcze przy hajsie Lewego mogłaby leżeć i pachnieć, ewentualnie być jakąś influencerką, a ona kręci dobre biznesy, trenuje. Myślę, że jej
  • Odpowiedz
@SariusII: no jest mistrzynią jakiejś niszowej odmiany karate która powstała w latach 80 w Serbii, "fudokan" o której nikt w polsce nie słyszał. Oficjalna storna na fb światowej federacji fudokan ma 1400 obserwujących. Niezbyt to prestiżowy sport.
  • Odpowiedz
Według mnie Lewandowski też bardziej pasuje do świątek.


@Nie_RabarbaR: ale to co on ma teraz zostawić żonę, matkę swoich dzieci, bo Tobie się wydaje, że do niego pasuje ktoś inny, kogo w ogóle nie znasz? xD
  • Odpowiedz
@ReeceWithouterpoon: Masz rację, powinien zerwać 15-letni związek, bo wykopek nie kojarzy dyscypliny sportu, w której ona była dobra. Typowe, na pewno nic nie osiągnęła, a nawet jeśli to bardzo mało, a nawet jeśli dużo to i tak tego nie kojarzę, więc tak jakby nie osiągnęła. Byle się #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
@pianinka: :D ja uprawiam jeszcze bardziej niszową dyscyplinę i #!$%@? mnie obchodzi co inni o niej myślą. Ale, możesz nie wiedzieć ale kobiety w niszowych sportach potrafią osiągać świetne wyniki w swoich kategoriach a w kategoriach open nie istnieją bo są gorsze od średniego mężczyzny. Gdzie ja się wogóle #!$%@?łem do związku, czy osiągnięć sportowych. Po prostu jest mistrzynią jakiegoś niszowego karate, mieszaniny sportu walki z medytacją i choreografią. Czy musiała
  • Odpowiedz
O #!$%@?, typowe mizoginistyczne urojenia w komentarzach, i klasyczne umniejszanie babie tylko dlatego, że jest babą xD Ale smutno się musi żyć tak nienawidząc kobiet xD
  • Odpowiedz
@Nie_RabarbaR: nie ma to jak się wygłupić tylko dlatego, że się nie chciało poświęcić 10 sekund na poszukanie, czy Anka robi coś więcej niż pierdzenie w stołek, i na twoje nieszczęście - robi dużo więcej. Ups :)
  • Odpowiedz
@hiszpanskizdobywca: po części masz rację,kręci dobre biznesy tylko dlatego że jest żoną dzika,gdyby nie byli razem to po pierwsze nie miała by takiego kapitału do rozwijania swoich biznesów,a po drugie były by znana tylko garstce ludzi interesujących się karate,a rozpoznawalność tylko jej pomaga w biznesie.
  • Odpowiedz