Wpis z mikrobloga

@Kundzia999:

brakiem wiedzy to Ty się popisałeś, co nie tylko ja Ci wówczas wytknęłam, dalej chcesz zdjęcie bez ubrań wykopowy ekspercie?


Zapraszam wiec ponownie do tego watku.

Zaoralem raz, zaorac moge ponownie, napisz odpowiem kolo18tej jak bede przy laptopie. Tym razem jednak nie przyjda Ci w sukurs kolezanki robiiace tylko wrzask i sztuczny tlum.

Zaoralem rsz, zaorac moge ponownie.

Wlasnie tam.
ale jak widzę wpisy na tagu gdzie wykopki na poważnie doradzają ludziom wagę wręcz głodową no to xD


@Kundzia999: to jakiś heheszek, który wzięłaś na poważnie. Pewnie odpowiedź na gadanie od jakiego wzrostu zaczyna się mężczyzna, jak znam wykop. Co jak ktoś ma 50 ㎏, ale wzrostu 1 metr? Według kalkulatora BMI mamy drugi stopień otyłości, a dla ciebie waga wręcz głodowa. Wszystko zależy od perspektywy. Istotny jest BMI, czyli stosunek
@Kundzia999: baba chłopowi wypomni wzrost to chłop babie wagę i tak się kręci ta kompleksowa karuzela wykopowego #!$%@?. Jak dla mnie jing i jang został zachowany, równowaga w normie można się rozejść.
@Makak87:
Tutaj ostatni koment z wpisu gdzie moge z toba kontunowac dalsza dyskusje. Zapraszam, odniose sie kolo 18tej:

''I tutaj moze pogladowo wrzuce jaki frejm w obreczy barkowej, jaka ilosc miesni na kopytach wnosi na wage moja podopieczna. Koniec masy 180cm wzrostu, 74 kg wagi.

Tak, topowe sportowe zawieszenie za ktorym stoja konkretne wyniki w sztangowych bojach, calosc dopieszczona makakowym know how i rygorem. 110 kg x 3 w MC z
M.....7 - @Makak87: 
Tutaj ostatni koment z wpisu gdzie moge z toba kontunowac dalsz...

źródło: comment_16543459082A4HNUObWfXMVXCYSS2asG.jpg

Pobierz