Wpis z mikrobloga

Człowiek się starzeje i bez sensu w sobotę wstaje o 5 rano po 4h snu jak emeryci - tak już jestem zaprogramowany, jak moja rodzinka.

Ciekawe po co wstałem. Normalnie w dzień roboczy nie potrafię spać do 7-8, ale w sobotę... cyk - mózg o 5 halo halo wstajemy Samuraju Xdddd i nawet nie myśli wrócić do spania, więc czekam grzecznie na obiadek i poobiadową klasyczna odcinkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzień dobry i miłej soboty ( ͡° ͜ʖ ͡°) !

#heheszki #dziendobry
kimunyest95 - Człowiek się starzeje i bez sensu w sobotę wstaje o 5 rano po 4h snu ja...

źródło: comment_165431295272anfS7pNYSqAuJbLoS8be.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@kimunyest95: same here. na tygodniu budzik na 6, niezależnie na którą mam do pracy (i to zdalnej :D) i ciężko się wstaje, przychodzi sobota i dziś pierwsza pobudka 4:30, ale zmusiłem się i spałem jeszcze godzinę XD
  • Odpowiedz
@kimunyest95: same XDD, cały tydzień na popołudnie no to wstawałem o 8 z tym że za każdym razem totalnie zaklejony tak że musiałem leżeć do 9.
Dziś z dupy pobudka o 7, elegancko wyspany aż nie wiem co ze sobą zrobić.
  • Odpowiedz
@kimunyest95 kto odkurza w sobotę rano? Xd, ja zawsze robię to dzień wcześniej, to właśnie ona jest nierobem bo nie chciało jej się odkurzyć w piątek na weekend
  • Odpowiedz
@atrax15: @Pajonkek: @zbuczyn: ale ja nie mieszkam z rodzicami xd Już bym sam odkurzał o 5, żeby miec z głowy, ale by mnie kobita zastrzeliła.

U mnie w rodzinie tak już jest, że każdy przez lata miał na 7/7.30 do pracy, a mieszkałem też na przedmieściach przez 13 lat i musiałem dojeżdżać za czasów szkoły busem albo z mamą tak jak jechała do pracy, więc pobudka była skoro świt.
  • Odpowiedz
W tygodniu chodze spać około 23 i wstaje o 4:18, żeby o 5:00-5:10 być w pracy. Przychodzi weekend wstaje 07-08. Moj organizm nigdy nie wymagał dużej ilości snu i najwidoczniej te około 5h dzień w dzień mu wystarcza.

Ale tez nie każdy tak ma i nie każdy ma możliwość chodzić do pracy na jaką chce godzinę :D ja wole być wcześniej, żeby wcześniej wyjść.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hehexdlollmao:

ile ja bym dał, żeby po 4h być wyspanym

Tylko, że OP nie jest wyspany.

na co ty #!$%@? marzekasz

Na to, że się nie wyspał

więcej weekendu chłop ma i mu nie pasuje śmiechu warte

Mniej ma, bo jak się nie wyśpi to się nic nie chce
  • Odpowiedz
@kimunyest95: ja tam nie wiem. Gdyby nie praca to bym w tygodniu spał do 10. A w weekend dla odmiany do 10.
W święta do 10, a w każdy inny dzień do 10.

Nigdy sam z siebie nie wstałem o 6, czy 7 :(
  • Odpowiedz