Wpis z mikrobloga

Widzę że objawiło się nam na tagu paru dupolizów piździckiego. Więc może uporządkujmy fakty.
1. Ks. Dawid blokował drzwi i nie chciał wpuścić sekciarzy. Pan Zbigniew tego nie zrobił i sekciarze wtargnęli do jego pomieszczenia. Zakończyło się to jak wiemy atakiem na niego przez wściekłe sekciarki. Ks. Jacek użył wtedy pałki teleskopowej. A jak się tu pojawią z durnymi komentarzami lotnik939 albo inni, to może zadajcie sobie pytanie, czemu sekta nie umieściła ani jednego filmiku z zajścia kiedy w ruch poszła pałka?
2. Artykuł 196 KK, nawiasem mówiąc jeden z głupszych w polskim prawie jest trudny w interpretacji. Jeżeli traktujemy każdy kawałek metalu jako "przedmiot czci religijnej" to każda parafia mogłaby zostać pociągnięta do odpowiedzialności, bo np. ma na cmentarzu groby z połamanymi i przerdzewiałymi krzyżami. Krzyż ściągnięty z dachu podczas remontu jest przedmiotem czci religijnej? Poza tym, artykuł 196 KK mówi o "publicznym znieważaniu". Słowo "publicznie" ma bardzo określone znaczenie w prawie karnym. Nie wiem w jaki sposób przypięcie roweru w samotności jest działaniem publicznym skierowanym w jakąś konkretną osobę.
#wroniecka9
  • 2
@defensor-fidei: przepraszam że dopiero teraz ale dopiero wróciłem z Tulec.
Po pierwsze to Pan lotnik939.
A po drugie nigdzie nie poparłem ani nie wybielałem Pana Księdza. Wydaje mi się wręcz przeciwnie bo bekę z niego kręcę i wszędzie twierdzę, że jest odklejeńcem który opanował stare baby ( nie mniej odklejone).
I jak Pan obrażasz to ja na ten sposób zapytuje skąd takie wnioski że jestem dupolizem? Bo tu jestem bardzo ciekawy.
@defensor-fidei: i Panie posoborowy co do punktu 2: kk ma zastosowanie do spraw świeckich i tu zgoda. Pięknie chciał policjantów wykorzystać do swojej wojny. I niech #!$%@?. Ale mi chodziło o salezjanów jako przedstawicieli religii katolickiej i w tym sensie rozpatrywałem bo oni muszą mieć świadomość że na nich ciąży inne prawo ( które to cały czas jest przeciwko miśkowi) czyli prawo kanoniczne i katechizm. Pierwsze wyszukanie w Google: "W rozdziale