Wpis z mikrobloga

<działaj w demokratycznej opozycji w czasach prlu
<stwórz Polską Akcję Humanitarną
<całe życie działaj społecznie/humanitarnie pomagaj ludziom
<za swoje zasługi dostań między innymi order odrodzenia polski i order narodowy legii honorowej\*
<wszystko to pomimo niepełnosprawności ruchowej od dziecka
<dla wyp0pka i tak jesteś darmozjadem co w życiu nie wygenerował zysku

#!$%@? mnie czasem buta/bezczelność/arogancja/ignorancja/#!$%@?łów wyp0pk00w
najlepiej jeszcze jak o prorosyjskiej działalności szczekają fani otwarcie prokremlowskiej cumfederacji xd
to jest już za duża abstrakcja dla mnie i odklejenie i dostaję zwarcia w mózgu


\*najwyższe odznaczenia nadawane przez państwo francuskie

#konfederacja #4konserwy #gownowpis #oswiadczeniezdupy #takaprawda #bekazprawakow #zalesie #ehhhhhhhhhhhhh
źródło: comment_1654266047oXuob6r2yqVTFO6aHvr6Jf.jpg
  • 15
#!$%@? mnie czasem buta/bezczelność/arogancja/ignorancja/#!$%@?łów wyp0pk00w

najlepiej jeszcze jak o prorosyjskiej działalności szczekają fani otwarcie prokremlowskiej cumfederacji xd

to jest już za duża abstrakcja dla mnie i odklejenie i dostaję zwarcia w mózgu


@Chodtok: Wałęsa też działał w opozycji a okazuje się, że był agentem PRL¯\(ツ)_/¯ w sumie co od listopada wyprawiała w sprawie turystów Łukaszenki to była ruską agenturą jak nic¯\(ツ)_/¯
sprzeciw wobec skazywania ludzi na śmierć to jest ludzki odruch


@Chodtok: sami na tę Białoruś przyjechali, ktoś im kazał? Jak nie to ich problem, że nie chcą z jakiś powodów legalnie przekroczyć granicy¯\_(ツ)_/¯
tak tak dobrowolnie zupełnie świadomie zdecydowali się wydać oszczędności życia na zamarznięcie w lesie


@Chodtok: a wrzucali ich siłą do samolotów i siłą ich z nich wyciągano? Nie

nomć wiadomo że przecież mogą to zrobić tylko po prostu nie chcą i zamiast tego wolą zdechnąć na bagnach


@Chodtok: chcą się dostać do UE, a sama UE ich nie chce¯\_(ツ)_/¯
@Chodtok: sami na tę Białoruś przyjechali¯\_(ツ)_/¯ Baćka od nich kasę wziął i my mamy za pomoc humanitarną dla nich robić? To akcja Białoruś+, od Sasina brałeś lekcje czy co? Jakby tam na siłę byli wciągani na Białoruś, pracowali w obozach pracy, to wtedy bym był za ich przyjmowaniem, a nie do UE się normalnie nie dostaną to cwaniakują na Białoruś i potem do UE
ok tylko jak kiedyś padniesz ofiarą oszustwa to nawet nie próbuj dochodzić sprawiedliwości

w końcu sam dobrowolnie przyjąłeś propozycję oszusta xd


@Chodtok: oni wiedzieli na co się pchają, poza tym jakoś od Białorusi chcą tę kasę odzyskać czy mają to gdzieś? Argument od czapy, bo pretensje powinni mieć do strony Białoruskiej. A ja czekam od lat na sprawiedliwość w polskim sądzie, ale sprawa przerasta tych durni( ͡° ͜ʖ ͡