Wpis z mikrobloga

U mnie spalanie 2.7, jazda tylko po mieście. A u was ile? 10 czy 11 w waszych silnikach 1.0 czy 1.2? I do tego parking za 300 zl miesięcznie. O staniu w korkach nie wspominając. ( )

A paliwo dojdzie do 10 zł. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nawet mi was nie żal.

#motocykle #skutery #samochody #paliwo #orlen #motoryzacja #bekazpodludzi
derton778 - U mnie spalanie 2.7, jazda tylko po mieście. A u was ile? 10 czy 11 w was...

źródło: comment_1654258460IEbXK3v8fLZIhbyVanPdKI.jpg

Pobierz
  • 87
@derton778: Na głowę pada, muzyki spokojnie nie posłuchasz, zakapturzony w hełmofon, latem klimy nie załączysz, wąchasz spaliny non-stop bo obiegu wewnętrznego nie włączysz, przez telefon (zestaw głośnomówiący) spokojnie nie porozmawiasz, dwóch giga-siatek zakupów nie zabierzesz, nie oprzesz się o oparcie żeby się zrelaksować po ciężkim dniu pracy... dodatkowe 2 litry na 100 km jakoś mi nie wadzą jeśli mam do dyspozycji takie wygody jak wyżej ( ͡° ͜ʖ ͡
@derton778:
Ludzie mają samochody, bo w większości ich na nie po prostu stać.

Z kolei większość osób z tagu #motocykle traktuje je jako dość drogie hobby - Ty za to jesteś biedakiem cebulakiem, który chwali się, że hehe skuter tańszy od samochodu.

Kto tu więc jest podczłowiekiem?
@jakubz: @dj_icek: jesli chodzi o deszcz i snieg to ze wszystkich motocykli to skutery i trajki to wytrzymują. tzn dobrze sie jedzi do 0 stopni, potem jest no niebezpiecznie, ale w Polsce ostatnio zimy brakuje, w tym roku było zaledwie 20 dni gdzie był śnieg i faktycznie nie dało się jedzić. Jeśli Wam przeszkadzają opady i temperatura to nie pojezdzicie na nartach czy rowerze jak miliony innych ludzi na świecie.
@Shellthorn: jeżdzę na moto i mam problem żeby zmoknąć :) na głowie kask, na sobie kurteczka, motokocyk na nogi, w kasku zestaw JBL muza leci pełną parą, kask oczywiście szczękowy bo lubię klimatyzację podczas jazdy. kruteczka z podpinka, na lato na zimę na deszczyk, motokocyk chroni nóżki przed wiatrkiem zimnem a do tego w nim mam matę ogrzewającą usb jak bym chciał mieć podgrzewanie na nogi. OP na ten swój motor
@derton778: Typowo obudziły się kompleksy i wyzywaja od biedaków bo ktoś nie chce SAMOCHODU (uniwersalnego wyznacznika wartości jako człowieka) ( ͡° ͜ʖ ͡°) mój szef w Holandii właściciel hali produkcyjnej, miał tyle kasy że pewnie mógłby kupić sobie pół Polski a do pracy jeździł rowerem a jak mu się nie chciało to skuterkiem 50ccm XD. A Polaki robaki zarobią 3500 i już wielki pan nie będzie jeździć