Wpis z mikrobloga

@Vidella: po prostu chodzi o kupno twojego ciala za pieniadze.

Fetyszysci wola miec zdjecia od takich kobiet jak Ty bo maja poczhcie bycia wyjatkowym i ze "zrobilas to specjalnie dla niego" .

To dlatego dziewczyny na OF zarabiaja tyle hajsu mimo ze jest pelno zdjec nagich kobiet. Chodzi o relacje i poczucie władzy czy kontroli nawet. Facetow jara jak moga miec kobiete na walacznosc, nawet jezeli to tylko fantazja.
  • Odpowiedz
@ytho: mi by sprawialo dyskomfort gdyby jakis spermiarz tasowal sie do moich stop. Tak samo jakby jakas sluzara tasowala sie do mojego chlopa.

Po za tym skoro takie osoby mnie odrzucaja to mnie odrzucaja. Moje prawo by sie z takimi osobami nie zadawac. Uwazam ze takie osoby maja zaburzone pojmowanie drugiej osoby i skoro sie smieja to maja tych chlopakow co kupili zdjecia za jakis gorszy sort i jest szansa zd
  • Odpowiedz
@BanbaBanba: Nie mam takiej potrzeby
@Summoning: no faktcznie na wyłączność że muszą płacić za każde zdjęcie xd ja sprzedaję i nie wiem co robią do tych zdjęć i mnie nie obchodzi to. Równie dobrze mogliby coś robić do moich zdjęć na instagramie albo zrobić mi na ulicy zdjęcie.
  • Odpowiedz
@Summoning: może znajdę kogoś wyrozumiałego
@Harven: nie wrzucam tu fotek żadnych raczej, może kiedyś wrzucę jakąś dla niedowiarków co myślą że jestem chłopakiem ale ogólnie raczej nie wrzucę
  • Odpowiedz
@Summoning: Żeby to były nagie fotki, to by można było się #!$%@?ć. Tak to robi po prostu hajs na przegrywach i za to powinno się szanowacz, bo tępe #!$%@? płacą bo myślą że kawałek sutka zobaczą, a ona ich elegancko w #!$%@? robi i bardzo dobrze
@Vidella: Musisz w ten sposób to przedstawiać i nie będzie problemu XD
  • Odpowiedz
@Vidella: Modelki to prezentują ubrania i inne produkty poza swoim ciałem. Ale luźno i tak znajdziesz jakiegoś cucka, tylko będąc z nim będziesz miała świadomość, że gości jest właśnie frajerem który musi takie rzeczy akceptować bo inaczej nie znalazłby normalnej dziewczyny. Mi by ciężko było być z laską która mogą mieć wszyscy.
  • Odpowiedz
@Vidella: bait nie bait. Raczej tak, jeśli naprawdę sprzedajesz zdjęcia stopek czy w bieliźnie to tylko pogratulować głupoty kupującym. I ktoś wyżej napisał ze to prostytucja, równie dobrze można powiedzieć ze prostytucja jest cały twórcy czy osoba grająca w gry gdy inni to oglądają.
  • Odpowiedz
@Barszcz1987: ta? to samo? porownujesz granie w gry do szona ktory sprzedaje swoje foty nagiego ciala(nie interesuje mnie czy to sa stupki czy nozki) za pieniadze przegrywom ktore sie pod to brandzluja bo to 'specjalnie dla nich'
  • Odpowiedz
@vastolorde: no właśnie równie dobrze te 'strimerki' co pokazują cycki i tylko tym przyciągają widzów to dostają pieniądze też od koniobijców xd więc czym to się różni niby
  • Odpowiedz
@Vidella: ale co mnie obchodza takie szony? to jest zwykle wypaczenie streamowania, dobry streamer to taki ktory przyciaga OSOBOWOSCIA, a nie NAGOSCIA. dobry streamer to np asmongold mimo ze nie ogladam a nie twoja amouranth idolka dziewczynko. nie znajdziesz normalnego chlopa bo nikt nie chce dziewczyny ktora moze miec kazdy albo moze widziec nago kazdy. fajna dziewczyna ma do zaoferowania nie tylko cycki i dupe, a ty idziesz po najprostszej linii
  • Odpowiedz
@vastolorde: nie oglądam amoranth. Tylko mówie że te strimerki niczym się nie różnią od kogoś kto sprzedaje zdjęcia. Jak ktoś mnie nie będzie chciał ze względu na to to trudno w końcu moze kogos znajde tolerancyjnego xd
  • Odpowiedz