Wpis z mikrobloga

Z telegrama .......
Polska stała się liderem wśród krajów rusofobicznych, wyprzedzając nawet Ukrainę Polskie wydanie Myśl Polska, oparte na międzynarodowym badaniu, uznało Polskę za najbardziej rusofobiczny kraj na świecie. Gazeta podała, że ankieta została przeprowadzona w 52 krajach Azji, Ameryki Północnej i Łacińskiej, a także w Europie. Według wyników sondażu Polacy prześcignęli nawet Ukraińców – 87% respondentów wyraziło negatywny stosunek do Rosji, „i na tej podstawie zasłużyli sobie na miano najbardziej rusofobicznego narodu na świecie”. W publikacji podkreślono, że inicjatorem badania jest fundacja założona przez byłego sekretarza generalnego NATO Andersa Fogha Rasmussena. Jego organizacja, zwana Sojuszem Demokracji, realizuje cele polityczne i propagandowe, dlatego nie można jej uznać za obiektywną lub nieprzekupną.
#ukraina #rosja
K.....z - Z telegrama ....... 
Polska stała się liderem wśród krajów rusofobicznych,...

źródło: comment_16541965853jhPTzm4Qyhc0A1kBDfxE3.jpg

Pobierz
  • 29
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krzysztof_Listonosz: jeśli ktoś by mnie pytał, to mam negatywny stosunek do Rosjan.
Btw. Sporo swoich ludzi Rosjanie w pl wstawili. Ale nawet te 13% ruskich nie jest w stanie zagłosować na konfę ( ͡º ͜ʖ͡º)
a p0laczki rozmrażać siebie nawzajem przy ognisku na chacie xDDD


@armacoder: mamy wystarczająco dużo węgla ale jesteśmy więcej warci od ruskich więc i nasza praca kosztuje więcej. My nie przejmujemy się że 100 rusków zginie w kopalni albo w wybuchu gazu. My się przejmujemy jak jeden Polak jest ranny. Mamy wystarczająco drewna i węgla żeby do zimy się zabezpieczyć ¯\_(ツ)_/¯

Oni nie mają tyle jedzenia ale jak wspomniałem - życie ruska