Wpis z mikrobloga

Właśnie po 10 latach postanowiłem obejrzeć ponownie mój ulubiony serial Fringe, to chyba jeden z lepszych seriali które kiedykolwiek oglądałem, obejrzy się jeden odcinek i chce się kolejny obejrzeć, i taki loop się tworzy, że obejrzycie niechcący cały sezon i zaczniecie kolejny.

Jeżeli jeszcze nie oglądaliście Fringe a interesujecie się nauką, kryminalistyką i psychologią to z ręką na sercu, spodoba wam się Fringe!


#nauka #kriminalistyka #psychologia #seriale
aptitude - Właśnie po 10 latach postanowiłem obejrzeć ponownie mój ulubiony serial Fr...

źródło: comment_1654177338rW5lEhXsH3e8tUx6pPBWQk.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@PrzegrywNaZawsze: Ja pobrałem wszystkie 5 sezonów z ThePirateBay. A 10 lat temu nawet nie pamiętam gdzie to oglądałem, staram się przypomnieć ale naprawdę nie pamiętam, może na Hulu oglądałem, bo dawniej nie miałem Netflix anu HBOmax.
  • Odpowiedz
@PrzegrywNaZawsze: Ja tam szczerze mówiąc, wole wszystko offline posiadać. Za bardzo nie ufam streamingą.
Jak padnie kiedyś twój HBOmax to nie masz już dostępu do serialu, a taki własny serwer w domu NAS zapisuje od 20 lat co pobieram, nawet każdy mail otrzymany od 20 lat jest na NAS. Wole być jednak samowystarczalny.
Mój NAS (raid 1) ma teraz 60 TB pamięci. Zużyte 534 GB (hot swap).
RAID 1 oznacza, że
  • Odpowiedz
@aptitude: serialik bardzo spoko, mi się podobał. Był jeszcze z tych starych przed modą na miniseriale, gdzie człowiek siedział na forach i kminił, a był to serial, gdzie można było to robić (observerzy, zakodowane wiadomości na planszach itp.)

Jednak mam takie przemyślenia odnośnie sezonów:
1 -> pogubili się ludzie, którzy nie ogarnia sci-fi
2 -> pogubili się ludzie, którzy nie oglądali wszystkich odcinków
3 -> pogubili się ludzie, którzy nie oglądali
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aptitude: serial świetny od początku do końca. Historia ładnie się zamyka na końcu, a dziury w fabule, jeśli jakieś były, to nie zwracałem na nie uwagi. Jeden z nielicznych, gdzie po obejrzeniu niektórych odcinków człowiek jeszcze długo o nich myślał, snując różne teorie. Kiedyś do serialu wrócę, ale na razie muszę przekonać różową do Stranger Things ;)
  • Odpowiedz
@aptitude: heh ostatnio jechałem autobusem ze stolicy do Białegostoku i gostek oglądał ostatni sezon na komórce. Srogo wtedy nostalgłem za prostszymi czasami, powrót ze studiów w piąteczek i oglądanie wieczorem Fringe i HIMYM ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz