Wpis z mikrobloga

Ten blackpillowy świat to piekło. W naturze słabe jednostki szybko ginęły, a dzisiaj przegrywom wmawia się, że są równi i utrzymuje się ich przy życiu przez okropnie długi czas tylko po to by cierpieli. Jesteśmy społeczeństwu potrzebni jedynie do tego by mogli nas pognębić w szkole, pośmiać się z nas, wykorzystać a koniec mamy niewolniczo pracować na ich bombelki. Będziemy obserwować rzeczywistość ale nie będziemy jej doświadczać. Żadne nasze potrzeby nie zostaną spełnione. Będzie nas boleć widok normalnych ludzi, ludzi ładnych, w związkach, ludzi zaakceptowanych przez naturę z dobrymi genami. Nieźle zaprojektowane piekło.

Tylko kto to zaprojektował, oczywiście Boga żadnego nie ma, w buddyzmie była by to jakaś forma karmy za poprzednie życie. A jeśli się żyje tylko raz i te wszystkie zasady, prawa fizyki, natury zrodziły się same z siebie w jakiś #!$%@? magiczny sposób to i tak są kompletnie gówniane. Oczywiście jakbym był atrakcyjny genetycznie patrzyłbym pozytywnie na życie, żył w swojej różowej bańce jak normiki i kobiety. Ale nawet jakbym nagle zmienił się w kogoś atrakcyjnego z tą psychiką to i tak bym źle postrzegał ten wszechświat. Trzeba być nieświadomym zła aby czerpać radość z tego świata a to jest możliwe tylko jak się atrakcyjnym kimś urodzisz. Tworzysz swoją kolorową rzeczywistość, lecz nie jest ona prawdziwa, prawdziwą rzeczywistość doświadczają przegrywy. Jest brutalna, zła, nastawiona przeciwko nim.

Nienawidzę tego wszechświata. #!$%@? piekło, nawet przez 1 dzień nie byłem szczęśliwy na tym #!$%@?łku.
#przegryw #depresja #blackpill
the_doors - Ten blackpillowy świat to piekło. W naturze słabe jednostki szybko ginęły...

źródło: comment_1654098455tWv6AZtQjXq3XDpBze3xTR.jpg

Pobierz
  • 20
@the_doors: przynajmniej Twoje przegrane nasienie nie spowoduje że pojawi się kolejna tak slaba jednostka, natura wie co robi, kobiety wolą samotnie wychowywać dziecko Chada niż wiązać się z przegrywem
@the_doors: jestem teraz na wakacjach i jest pełno brytoli. Większość par jest takich ze obie osoby sa 4-5/10 z jednym lub dwójka dzieci. Rzadko kiedy sa ładniejsi ale tez mniej więcej partner tez jest wyżej w skali. Problem zaczyna się wtedy kiedy jesteś 4/10 a chcesz laske 8/10. Obniżajcie progi a będziecie szczęśliwi.
Nie wiem jaka macie skale wobec siebie ale ja tak nie oceniam żeby ktoś był 2/10. Wystarczy sie umyć, w miarę ubrac i nie ma takich 2/10. Trochę wiary w siebie (ale co ja pisze na tagu przegryw, przecież to nic nie zmieni)
@the_doors: w naturze zawsze istniała strategia alfa i beta, alfa zapładnia, beta płaci. To obecne czasy wytworzyły przekonanie że każdy chłop może znaleźć sobie dziewczynę i być szczęśliwym, rozwijać się, założyć rodzinę, zbudować dom, posadzić drzewo. Tymczasem w historii nigdy tak nie było.