Wpis z mikrobloga

Prawilnie przypominam, że przy tych kosmicznych odczytach inflacji rząd na pełnej pycie startuje z programem Gołodupiec + i chce udzielać kredytów bez wkładu ludziom, którzy nie potrafią zebrać nawet tych 10%.

Kurs obrany, cała naprzód. XD

To nie jest śmieszne nic a nic.

#nieruchomosci #gielda #inflacja #stopyprocentowe #kredythipoteczny
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mickpl:
Nie zapominajmy o programie Kredyciarz+, czyli wakacjach kredytowych, które tak naprawdę obniżają kredyciarzom oprocentowanie o 1/3.
Jeszcze Menelowe+ by się przydało do kompletu.
  • Odpowiedz
@mickpl: ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡ ͜ʖ ͡)(ʘʘ)( )( ͜͡ʖ ͡€)()( ͡° ͜ʖ ͡° )
  • Odpowiedz
@GoracyStek: Akcje kredytową? Serio :D? Moja zdolność spadła z 800 tys na niecale 300 a zarobki mam dobre więc o jakiej akcji kredytowej mówimy. Znajom z 2 dzieci dostali informacje że mogę dostać max 75 tys, wiec nawet bez wkładu własnego stać ich na lepianke na rodo.
  • Odpowiedz
@mickpl: To za wiele nie zmieni. Myślę, że obecnie główną blokadą nie będzie wkład własny, a raczej sama zdolność kredytowa. W tym kontekście nie zwiększy to za bardzo puli kredytobiorców. Jak kogoś było kiedyś stać na kredyt na 900k-1kk to teraz pewnie będzie to 400-500k (ciągle spada) i będą to osoby, które zarabiają powyżej średniej krajowej (i w dodatku partnerzy w związku).

Jeżeli ktoś miał problem z zebraniem tych 20
  • Odpowiedz
@mickpl: stary zanim wystartuje gołodupiec + jeszcz e przed nami wakacje, wakacje kredytowe bony turystyczne dal dzieci z polski i dzieci z ukrainy , 14 emerytura . tyle zwiastunów jak w dobrym kinie w latach 90
  • Odpowiedz
Myślę, że obecnie główną blokadą nie będzie wkład własny, a raczej sama zdolność kredytowa.


@zenitram: czy ja wiem, chcesz mieć normalną rodzinę, jakieś dzieci to minimum 3 pokoje, teraz to koszt 400k+, jak weźmiesz od dewelopera to potrzebujesz 40k na wkład + kolejne 50k na wykończenie po biedzie, do tego koszty okołokredytowe. Jak dwoje ludzi, którzy gdzieś tam sami sobie wynajmują mieszkanko mają odłożyć 100k? Jak już odłożą to ceny
  • Odpowiedz