Wpis z mikrobloga

@abrakadabra1859: @s-k-fantasyfactory: od miesiąca albo i dłużej pika błąd od klocków mimo że klocki są , znajomy mechanik jak zajrzał mówił że instalacja trochę pognita , temperatury to od poczatku nie pokazywało , chociaż czasami z dziwnych powodów pokazuje , wsteczne światła ostatnio się zrąbały nie świecą ( i to nie żarówka ) , a po ostatnim zabiegu gazownika pokazuje pełny bak mimo że zalane za 140 zł ( ale
@veramum: sugerując się wersją, to samochód blisko pełnoletni czy nawet ponad? to może być trochę szukanie igły w stogu siana, bo gdzieś coś pognite, gdzieś coś zaśniedziałe, gdzieś coś już nie styka (albo styka na stałe), bo stare. Pewnie nie jesteś pierwszym właścicielem, więc nie wiadomo, gdzie ktoś coś może podrutował itp. Podsumowując, sam mam pełnoletni samochód i miałem problemy z elektryką, którą nikt się nie chciał zająć, więc musiałem sam
@abrakadabra1859: tak samochód z 2000r. troszke lat ma . Ale mam jedno podejrzenie , w sumie większosc problemów zaczełą się od kiedy niebieski razem z bratem sami przerabiali radio żeby lepiej grało , głębszy bas itp. dodatkowo poprzedni własciciel wrabał tube do bagażnika która powinna być odłączona ale czy na 100% jest nie wiadomo . Czy jest możliwe żeby radio robiło jakieś zwracie i przez to cały komputer się psuł ,
@veramum: ciężko powiedzieć, bo aż tak się nie znam. Teoretycznie z opisu wygląda, jakby problem był bardziej złożony, ale to też pies wie. Może najłatwiej odpiąć i potwierdzić/wykluczyć, czy nowe audio czegoś nie psuje (albo nie zepsuło po upgrade - za słaba instalacja do audio - wtedy chyba mogło zepsuć na amen i wypięcie niekoniecznie musi coś dać - gdybam tylko, bo głowy nie dam za te słowa) i ewentualnie mając