Wpis z mikrobloga

@Bubsy3D: Ja zawsze bylem fanem boazerii (nie wiem czemu, w domu rodzinym jej nie mialem), czuje sie w takich pomieszczeniach cieplo i przytulnie.
Jak ktos wyzej napisal, jak to zepsujesz, a potem stwierdzisz ze jednak chcialbys wrocic do niej, to bedziesz musial wydac fortune.
I nie patrz na to co dzisiaj "jest modne". To co w danej chwili jest modne to tylko wymysl mediow, ktore musza wymyslac nowa mode co pare
@Bubsy3D: wiem że to zarzutka i ogólnie bk z drewienka w przedpokoju, ale ja akurat strasznie szanuje takie wnętrza. Kilka osób w mojej rodzinie miało podobny wystrój, sam wynajmowałem kiedyś takie mieszkanie i bardzo mi sie podobało. Takie drewno sprawia że pomieszczenie jest przytulniejsze, bardzo łatwo się coś takiego czyści, a raz na 10 lat przejedziesz szlifierką oscylacyjną, polakierujesz i wygląda jak nowe.

Tak samo nie rozumiem ludzi którzy w starym
@Bubsy3D: Wymień płytki na jakieś jasne współczesne, wstaw designerską komodę i ładne lustro bez ramy i jest hit. Drewniane listwy, szkło ornamentowe - jak jest w dobrym stanie to można z tego zrobić dobry wystrój.