Wpis z mikrobloga

Aż mi się przypomniał serial "W labiryncie", w którym w domu pani profesorowej każdy centymetr wolnej przestrzeni #!$%@? był boazerią. Pewnie nawet w kibli i w piwnicy była na ścianach ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@niecodziennyszczon: Heh, mnie też sceny w tym domu kojarzą się w pierwszej kolejności z boazerią. ;)
  • Odpowiedz
@Bubsy3D: jak zapytasz na jakiejś grupce urządzaniowej na facebooku, to każą Ci to pomalować na biało i będziesz miał piękny i modny skandynawski przedpokój xD
  • Odpowiedz
@Bubsy3D: odnowić dolne listwy, zmieniłbym szafkę z prawej strony, ewentualnie wyrównać szuflady i dać nowoczesne czarne matowe uchwyty. Zmienić lustro na kwadratowe też w czarnej matowej ramce. Drzwi do WC - zmiana klamki na czarną matową, i w miarę możliwości przemalować ościeżnicę z białej, na uwaga- czarną matową :] wtedy te elementy siądą razem ładnie.
Powalczyłbym z nawykami wieszania parasola i trzepaczki, żeby zniknęły z tego miejsca. Założyłbym też lampki halogeny
  • Odpowiedz
To jest ciekawa sprawa. Drewno jest dziś cholernie drogie, więc teoretycznie taki wystrój jest sporo warty. Ale jako, że pochodzi z czasów PRL, to nie jest dziś symbolem statusu, więc ludzie doradzają likwidację przez złe skojarzenia. Ale szkoda likwidować, bo... drewno jest dziś cholernie drogie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wierchel Tylko trzeba zrobić to profesjonalnie. Kiedy byłem u jednego klienta i malowali mu taką bursztynową komnatę. Chyba nie odtłuścili jak należy i wszędzie byly żółte przebarwienia i nie wyglądało to za dobrze.
  • Odpowiedz