Wpis z mikrobloga

Okej umówmy się, że forma formą, ale to co prezentuje np Owca z WK to już nie jest jedz co chcesz tylko jawne robienie w #!$%@?. Zaczęło się od Patryka 2703 (o ile nie pomyliłem cyferek), który wypunktował matematycznie, że nie ma szans żeby byli naturalami. Do tego niesamowite przyrosty na początku działalności kiedy w ciągu roku przybrali ponad 10 kg mieśni, a ich kumplom wychodzily pozytywne testy do czego się przyznali. Kiedy ich społeczność zaczęła kwestionować ich naturalność przerobili to na wojnę między naturalami a sterydziarzami i oni się od tego odcinają. Sprytny ruch zrzucić winę na kłócących się od początku kanału widzów czy to sterydy czy nie. Nie mniej jednak nie jest możliwe uzyskanie takich efektów naturalnie. Nie mam pojęcia co biją i w jakim stężeniu ale nie ma chvja, że to on jest naturalny. Nawet Burneika ma z tego bekę który siedzi na towarze bez przerwy od kilkudziesięciu lat.
#famemma #warszawskikoks #youtube #highleague
damian-powazka98 - Okej umówmy się, że forma formą, ale to co prezentuje np Owca z WK...

źródło: comment_1653965064g88F5Detoxzk1C13cVCuvu.jpg

Pobierz
  • 78
@damian-powazka98: jasię zastanawiam czy osoby, które są pewne ich nienaturalnośći, bo "to niemożliwe bez towaru" przetyrały te 10 lat na siłowni i dbają o dietę. Nie ma powodów by cięli w #!$%@?, że są naturalnie. Skoro uważacie, że mówią, że wyglądają tak, dzięki produktom z ich sklepu to co powiecie o pączku, bo idąc waszym tokiem rozumowania psuje im biznes
@ignacy100: hahahaha chłopie, przetyralem moze nie 10 lat ale jie dużo mniej i zaden z moich znajomych, ani ja sam bez bomby nawet nie zbliżylismy się do ich sylwetek. Ludzkie ciało poprostu nie jest w stanie utrzymać tyle mięśnia bez podbicia testosteronu.
Widać, ze nie masz pojecia o czym piszesz.
Brałem towar swojego czasu i nikogo to nie obchodziło, nie obchodzi mnie również to czy biją go Warszwaskie Koksy, problem zaczyna
Zaczęło się od Patryka 2703 (o ile nie pomyliłem cyferek), który wypunktował matematycznie, że nie ma szans żeby byli naturalami.


@damian-powazka98: to do tego trzeba matematyki? Już po samym bębenie widać, że tam nie tylko testosteron szedł, czy inne trenbolony i anapolony, ale i hormon wzrostu wleciał. Taki przerost rozrost mięśni brzucha jest nie do podrobienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale czy Ty rozumiesz, że nie jesteś i nigdy nie będziesz w stanie zweryfikować, czy jest to kłamstwo, czy nie?


@Hissis: co ty bredzisz? Przecież sam wygląd wystarczy do zweryfikowania tego. Naturalny, zdrowy człowiek tak po prostu nie może wyglądać, gdyż jest to fizycznie niemożliwe.
@Kusyfix: Człowieku oni nie maja innych zajęć niż siłownia, cały dzień są nastawieni pod siłownie, bo z tego żyją. Zwykły Kowalski nigdy nie osiągnie takiej sylwetki, gdy pracuje 10 godzin na dupie albo fizycznie, mięśnie potrzebują odpoczynku. Gdybys przetyrał 10 lat na silce tyle co oni bez żadnych obowiązków, tylko 100% focus na silce i z takimi kaloriami co oni #!$%@?ą, to wtedy możesz się wypowiadać.