Wpis z mikrobloga

Okej umówmy się, że forma formą, ale to co prezentuje np Owca z WK to już nie jest jedz co chcesz tylko jawne robienie w #!$%@?. Zaczęło się od Patryka 2703 (o ile nie pomyliłem cyferek), który wypunktował matematycznie, że nie ma szans żeby byli naturalami. Do tego niesamowite przyrosty na początku działalności kiedy w ciągu roku przybrali ponad 10 kg mieśni, a ich kumplom wychodzily pozytywne testy do czego się przyznali. Kiedy ich społeczność zaczęła kwestionować ich naturalność przerobili to na wojnę między naturalami a sterydziarzami i oni się od tego odcinają. Sprytny ruch zrzucić winę na kłócących się od początku kanału widzów czy to sterydy czy nie. Nie mniej jednak nie jest możliwe uzyskanie takich efektów naturalnie. Nie mam pojęcia co biją i w jakim stężeniu ale nie ma chvja, że to on jest naturalny. Nawet Burneika ma z tego bekę który siedzi na towarze bez przerwy od kilkudziesięciu lat.
#famemma #warszawskikoks #youtube #highleague
damian-powazka98 - Okej umówmy się, że forma formą, ale to co prezentuje np Owca z WK...

źródło: comment_1653965064g88F5Detoxzk1C13cVCuvu.jpg

Pobierz
  • 78
@Hissis: oczywiscie, ze ma. jak jaglak ktory pisze esej o tym jak trenowac i odpoczywac zeby moc zrobic to i to podczas gdy on to wszystko robi tylko dzieki dopingowi. a potem taki zwykly czlowiek pojdzie i bedzie chcial byc robotem i sie zajedzie.
@Hysztysz22: nie czaisz tematu za nic, gdzie jeszcze czemu nagle cala ekipa dostaje dar od Boga w postaci tak wyselekcjonowanego genu, ze kazdy robi poza ponczkiem forme nieosiagalna bez soku? xD to jak oni spadali i wracali do miesa pomiedzy sezonami w moment od razu mowi o bombie + ktos gdzies na wykopie niedawno tlumaczyl, ze ponczek sie przyznal, ze bral czy ze mu wyniki wyszly, ze bral, so xD skoro
jasię zastanawiam czy osoby, które są pewne ich nienaturalnośći, bo "to niemożliwe bez towaru" przetyrały te 10 lat na siłowni i dbają o dietę. Nie ma powodów by cięli w #!$%@?, że są naturalnie. Skoro uważacie, że mówią, że wyglądają tak, dzięki produktom z ich sklepu to co powiecie o pączku, bo idąc waszym tokiem rozumowania psuje im biznes


@ignacy100: pączek kuł d0ppe, a teraz nie i dlatego wygląda normalnie
nie czaisz tematu za nic, gdzie jeszcze czemu nagle cala ekipa dostaje dar od Boga w postaci tak wyselekcjonowanego genu, ze kazdy robi poza ponczkiem forme nieosiagalna bez soku?


@ThiZ: pal 6 kwestię tego naturale czy nie ale źle do tego podchodzisz i błędnie rozumujesz. To tak jak by powiedzieć, że muzyk ma kolegów muzyków nie dlatego, że właśnie tym się zajmuje tylko dlatego, że taki był przypadek.

Ci goście gdzieś
@damian-powazka98: Dlaczego nie napiszesz do niego na pw i zaproponujesz mu badanie za ktore zaplacisz? Owca mowil na jednym z odcinkow, ze moze tak zrobic o ile ktos bedzie chetny. Wtedy mozesz Ty wybrac jakiekolwiek badanie chcesz i pojechac na nie z nim. Wstawiasz fote, ktora jest wrecz zrobiona pod to, zeby wyszlo jak najwieksze #!$%@?. Mimo iz nie przepadam za gimperem, to pamietam, ze mial jeden filmik, gdzie pokazal jak
@damian-powazka98: oni muszą dalej kłamać, że są naturalami, bo przyznanie się że korzystali z dopingu i kłuli dupę aż miło, równałoby się ze stwierdzeniem, że wszelkiego rodzaju odżywki i suplementy (na czele z kawą piernikową) z ich sklepiku są #!$%@? warte. Upadłaby ich legenda, a więc chłopaków, którzy ciężką pracą osiągnęli sukces, bo okazałoby się że ten sukces to strzykawka, a ich młodzi fani myślą, że jak będą #!$%@?ć kilogramami białko
@Kusyfix: ćwiczysz kilka lat mniej i jeszcze w trakcie brałeś towar, ale "no nie zbliżyłem się". Tu nie chodzi tylko o to co mi się wydaję. Chłop robił jedną z najszerszych kontroli antydopingowych, wcześniej był na wariografie i nic nikt nie wykrył. Wiem, że jak komuś się bardzo zechce to przez kontrolę się prześlizgnie i że wariograf da się oszukać, ale po co mieliby to robić? Po to by sprzedać więcej