Wpis z mikrobloga

#!$%@?.... 2013 rok, siedziałem w krypto, kopałem dogecoin w milionach sztuk... Olałem temat na 8 lat...

Jak się wyzbyć tej myśli, że tą #!$%@?ą decyzją straciłem prawdopodobnie dziesątki milionów zł i całkowicie inne życie.
Chyba dopiero o tym zapomnę jak zarobię na następnej hossie przynajmniej pare baniek xD

#pijzwykopem xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͜͡ʖ ͡€)()

w 2015/2016 jeszcze miałem na androidzie apkę pokazują cenę bitcoina, gdzieś mam screen jak BTC był po 200-300$ xD

Czemu nie kupiłem? Bo zjeby z głównej pisały, ze to scam i lecimy do 0

Nie popełnijcie tego samego błędu mirki... nie słuchajćie ludzi bo to motłoch bez mózgu, serio.
Nie słuchajcie większości bo inaczej będziecie chlać i wspominać jak mieliście miliony w krypto ale o tym nie wiedzieliście xD

#kryptowaluty
ToTheMoon - #!$%@?.... 2013 rok, siedziałem w krypto, kopałem dogecoin w milionach sz...

źródło: comment_1653956284aIgp3wmPiNDNs6Sp4JwTXe.jpg

Pobierz
  • 38
@pawel030: Sprzedałem setki tys doge w 2017/2018 za bodajże 1000-2000 zł.....

Resztę moich doge zejabli mi z bitcurex i birmatket... #!$%@?, generalnie staram sie o ty nie myslec ale czasem łapą mnie takie feelsy, że masakra ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zresztą nawet jeśli bym nawet stracił w 2017 to bym ogarnął temat i wszedł przed 2020 po 4-5k $ za BTC, Tak jak teraz wchodzę w bessie.
@Tomasztom: wiadomo, że ja jestem odpowiedzialny bo ja klikałem "sprzedaj" a także ja jestem odpowiedzialny, ze nie trzymałem krypto na portfelu tylko na giełdzie, no ale musisz przyznać, że jak jesteś bombardowany dzień w dzień komentarzami, ze krypto leci do zera z 200$ spadnie do 20$ to jednak jakoś to wpływa na podświadomość i dalsze decyzje. Nie mów, że nie.
@To_The_Moon: nie przejmuj się raz w pięć minut #!$%@?łem 6 milionów PLN , jedna zła decyzja , ostatnio #!$%@?łem 238 tysięcy na giełdzie , bo oczywiscie zajmowałem się dupami. Mam tak zawsze jak mi dobrze idzie w kasie to #!$%@? w relacjach damsko - męskich ,jak mi #!$%@? idzie w biznesie to poznaje kobietę z którą powinienem być. Nie przejmuj się miras zawsze są kolejne okazje.
@To_The_Moon: Spokojnie damy rade. Ja nie miałem nigdy dogecoinów ale za to ha dobo zarobiłem w pyte. Kupiłem prawie przed wszystkimi i sprzedałem na samiusiej górce. Fart? Czy może 8 lat siedzenia w tym?
Jak to mówił pewien mędrzec: „pracujesz wiele lat żeby mieć sukces podczas jednego wieczoru” więc nie pękaj, do następnej hossy. A bessa to najlepszy czas żeby się załadować znowu za bezcen.
Skoro słuchasz się ludzi z wykopu w kwestiach inwestycji, to może i lepiej że tak się stało, bo idąc Twoim tokiem rozumowania, pewnie teraz skończyłbyś z jakimiś długami