Wpis z mikrobloga

#!$%@?.... 2013 rok, siedziałem w krypto, kopałem dogecoin w milionach sztuk... Olałem temat na 8 lat...

Jak się wyzbyć tej myśli, że tą #!$%@?ą decyzją straciłem prawdopodobnie dziesątki milionów zł i całkowicie inne życie.
Chyba dopiero o tym zapomnę jak zarobię na następnej hossie przynajmniej pare baniek xD

#pijzwykopem xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͜͡ʖ ͡€)()

w 2015/2016 jeszcze miałem na androidzie apkę pokazują cenę bitcoina, gdzieś mam screen jak BTC był po 200-300$ xD

Czemu nie kupiłem? Bo zjeby z głównej pisały, ze to scam i lecimy do 0

Nie popełnijcie tego samego błędu mirki... nie słuchajćie ludzi bo to motłoch bez mózgu, serio.
Nie słuchajcie większości bo inaczej będziecie chlać i wspominać jak mieliście miliony w krypto ale o tym nie wiedzieliście xD

#kryptowaluty
ToTheMoon - #!$%@?.... 2013 rok, siedziałem w krypto, kopałem dogecoin w milionach sz...

źródło: comment_1653956284aIgp3wmPiNDNs6Sp4JwTXe.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
nie miałeś milionów w krypto. Przyznaj się przed sobą że sprzedałbyś przy pierwszej nadającej się do tego okazji


@pawel030: oczywiście ja, kupiłem bitcoiny jak jak się pojawiała ta informacja że ktoś pizzą zapłacił, sprzedałem jak z 100 zrobił się 1000 bo przecież iść w górę nie może bardziej. dziś byłbym miliardererem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@To_The_Moon Ja też prawie miałem miliony, miałem kupić Btc jak wchodziło za jakieś 100-200 zł ale że coś mi nie chciało wyjść to stwierdziłem że po co, i że i tak wtopie. Potem zapomniałem o sprawie i gadali coś w radiu o tym, no i z ciekawości przeliczyłem ile bym mógł zyskać, chociaż i tak nie wiem czy bym nie sprzedał jak by coś lekko urosło.
  • Odpowiedz
@To_The_Moon: ja nigdy nie żałuję swoich decyzji bo wiem że W TAMTYM MOMENCIE użyłem wszystkich informacji jakie mogłem zebrać i na ich podstawie podjąłem decyzję. Dzisiaj wiem że te informacje były bardziej lub mniej prawdziwe/pomocne ale na TAMTEN moment to było wszystko co miałem i nie dało się zrobić tego lepiej.
  • Odpowiedz
@To_The_Moon: Jestem wysłannikiem z przyszłości i dostałem od Ciebie z mojej linii czasowej zadanie przekazania Ci jak najwcześniej kilku informacji, ponieważ w przyszłości ból dupy jest już nie do zniesienia.

Słuchaj się we wszystkim @rysiekryszard z Rysiek Inwestment. Dokupuj regularnie BTC uśredniając cenę, wypłacaj od razu z giełdy i trzymaj na swoim portfelu sprzętowym. Pamiętaj, żeby trzymać kopie seeda w bezpiecznym miejscu. HODLuj co najmniej do 2030 roku. Nie
  • Odpowiedz
@To_The_Moon: Przestań się oszukiwać. To jak z BTC - każdy teraz mówi, że by trzymał i dzisiaj był milionerem. A Prawda jest taka, że jakby były wzrosty z 20$ na 200$ to byś zaraz sprzedał, bo wiadomo, że to już bańka i więcej nie urośnie.
  • Odpowiedz
@zenon_z_chorzowa1 przed bitcoinami istnieli fanatycy przeliczania projektu SETI na kartach graficznych tak sobie dla zabawy i dla internetowych punktów w rankingach. Więc przestawienie tego na bitcoiny to była tylko kwestia zmiany programu
  • Odpowiedz