Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Drogie Mireczki żyjemy w symulacji.
Już minał ponad miesiac po zerwaniu, brak kontaktu ze soba nawzajem. I nagle miałem sen, bardzo intensywny, gdzie była moja ex. W tym śnie spotkaliśmy się i rozmawialiśmy, że chcemy do siebie wrócić. Były emocje, płacz i potem się przytulaliśmy.
Rano jak się obudziłem byłem w dziwnym nastroju i ciagle myślałem o tym śnie. Tego samego dnia popołudniu pisze do mnie była, że chce się spotkać i że chce pogadać. Przecież to jest symulacja jak nic. Sam nie wiem co o tym myśleć.

#zwiazki #ex #rozowepaski #niebieskiepaski #symulacja

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6294013f5cd5c589dc26d5b5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 11
OP: Ciekawe, poczytam czym jest to pole morficzne. W przeszłości też już miałem takie sny, że sniły mi się dwie osoby, których nie widziałem z rok czasu i obie spotkałem kolejnego dnia na zakupach. Są jakieś teorie na temat takich zdarzen itp.?

#sen #sny
---

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania:
Może masz rozwinięte jakieś zdolności?
Ja miałem jeden proroczy sen, ale był na tyle nietypowy (zarówno sen jak i późniejsze wydarzenie), że trudno mi brać pod uwagę, że to był przypadek. Od tamtej pory skrupulatnie zapisuje każdy sen, który mi się przyśni.
Poza tym rozmawiałem osobiście z wieloma osobami i one otwarcie również przyznawały się do jakichś paranormalnych doświadczeń. To nie jest nic nowego, tylko niestety nie da się tego
@AnonimoweMirkoWyznania: Och, każdej nocy walczyłem ze snem. Bo kiedy śniłem, powracały wspomnienia, wspomnienia związku i zła, które go opanowało. Sny, wspomnienia, nie widziałem już między nimi różnicy. Czy zło z moich koszmarów cały czas było tuż za mną? Jak ona mnie odnalazła? W jaki sposób ten wrak dziewczyny, ledwo zdolnej unieść ciężar swojego telefonu, mógł wzbudzac taką grozę, że musiałem się tutaj ukryć. Wyglądało jakby zmagała się ze swoimi własnymi demonami...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: mi się wydaje że to dosyć normalne. Mi też się zdarzyło kiedyś wyśnić wydarzenia niezależne ode mnie (z dokładną data), które kilka dni później miały miejsce. To jest trochę połączenie twoich nieświadomych pragnień/strachów plus symulacje, które mózg przeprowadza. Raz na jakiś czas zapamiętasz sen, a potem raz na jakiś czas sen odzwierciedli rzeczywistość. Czy to zbieg okoliczności, czy ezoteryka? Nie wiem.