Wpis z mikrobloga

Być kobietą, być kobietą. (finał sprawy, na końcu filmu). Omijam zaparkowane pojazdy, kierująca łamie przepisy. Hrabina uważa, że publiczna jezdna jest tylko jej. Przypadek słabego kierowcy, który nieradzi sobie na jezdni publicznej i za swoje braki ma pretensje do wszystkich, tylko nie do siebie.

Oczywiście chamowate komentarze wykopowej petrojanuszerki kasuję bez ostrzegania.

#samochody #kierowcy #polskiedrogi #rower #bezpieczenstwo #agresjadrogowa
reddin - Być kobietą, być kobietą. (finał sprawy, na końcu filmu). Omijam zaparkowane...
  • 75
Połamane kończyny po wypadku szybko uczą pokory.. lub czasem ma się zbyt twardą głowę by się nauczyć nowych > > "sztuczek". Anyhow - powodzenia.


@Issac: Nie boję się, nie bałem i bał nie będę. Petroterrorystyczne straszenie mnie śmieszy. Gdyby nie ta dalekowschodnia, postkomunistyczna mentalność kierowców, przekazywana z pokolenia na pokolenie w Polsce to problemu by nie było. ¯\_(ツ)_/¯
nie, nie kochaniutki. Ty jeździsz z tą kamerkę, doszukujesz do kogo się tu przywalić i tak się dowartościowujesz.


Gdyby kierowcy nie byli agresywni wobec rowerzystów, nie byłoby problemu, nie byłoby nagrań.

I jeszcze prowokujesz ludzi, żeby jeszcze bardziej się wkurzyli i był fajny materiał.

Gdyby baba nie pyskowała, to by mandatu nie dostała.

Reakcja na chamstwo nie jest chamstwo, tylko kilka tonów niżej i wtedy jesteś człowiekiem z klasą.


@owocliczi: Cham
@reddin: nie wiem co się dzieje w głowach takich ludzi. Moze ja przestraszyłes na smierć i doprowadziło to do odcięcia dopływu krwi do mózgu:0
Ogólnie jako człowiek-rower unikam sytuacji w której wbijam sie przed wykonujący taki manewr samochód (Polacy jeżdżą słabo i wole nie ryzykować zdrowiem w imię pierwszeństwa), ale za tępienie chamstwa na drodze plusik.

Edit
Lol gwe:p to gorsze nawet niż GKa:p
kultury na drodze. Prowokujesz niebezpieczne sytuacje.


@szasznik: Ale to kierująca ma obowiązek podczas manewru cofania ustąpić wszelkim pojazdom. Z takim dalekowschodnim podejściem to się w tym kraju nic nie zmieni. Kierowcy by chcieli, żeby się rowerzyści ich bali.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@reddin: no i właśnie o tym mówię. Prowokujesz niebezpieczne sytuacje bo "mojsza jest racja". Ja poruszam się zarówno pieszo, rowerem, jak i samochodem. I w takich sytuacjach zawsze zwolnię, bo nie wiadomo kiedy trafi ci się jakiś nieogar który rozsmaruje cię po drodze. W sytuacji z filmiku, gdyby babka ruszyła trochę szybciej, to pewnie zepchnęła by cię na zaparkowane auta.
jakbyś jechał samochodem to byś w nią #!$%@?ł ba miałeś pierwszeństwo?


Przecież ją ominąłem.

Czasem najzwyczajniej w świecie można pokierować się zdrowym rozsądkiem.


Dlatego jej nie przeskoczyłem.

Weź ty się zastanów nad sobą. Babka też się niepopoisala ale prowodyrem sporu byłeś Ty.

@Slimac: Czyli to ja wymusiłem pierwszeństwo i trąbiłem? Hmm Policja nie podziela twojego, tylko moje zdanie.