Wpis z mikrobloga

Być kobietą, być kobietą. (finał sprawy, na końcu filmu). Omijam zaparkowane pojazdy, kierująca łamie przepisy. Hrabina uważa, że publiczna jezdna jest tylko jej. Przypadek słabego kierowcy, który nieradzi sobie na jezdni publicznej i za swoje braki ma pretensje do wszystkich, tylko nie do siebie.

Oczywiście chamowate komentarze wykopowej petrojanuszerki kasuję bez ostrzegania.

#samochody #kierowcy #polskiedrogi #rower #bezpieczenstwo #agresjadrogowa
reddin - Być kobietą, być kobietą. (finał sprawy, na końcu filmu). Omijam zaparkowane...
  • 75
  • Odpowiedz
@reddin: Później też nie sygnalizujesz wymijania mimo że hamować nie musisz, do tego hamujesz prawa ręka a sygnalizować powinieneś lewa.
Jak chcesz być hiperpoprawny to zacznij od siebie
  • Odpowiedz
Później też nie sygnalizujesz wymijania mimo że hamować nie musisz, do tego hamujesz prawa ręka a sygnalizować powinieneś lewa.

Jak chcesz być hiperpoprawny to zacznij od siebie


@Kebab_rollo: Jak się na czymś nie znasz, to nie zabieraj głosu. Hamujesz naciskając obie dźwignie. Na siłę szukasz jak się doczepić. Zresztą najwyżej mnie Policja pouczy XD.
  • Odpowiedz
@reddin: Chodzi o hiperpoprawnosc do której sam się nie stosujesz. Babka popełniła głupote ale ty też świety nie jesteś.
Apropos gdzie podczas wymijania upewniłeś się że nie jesteś wyprzedzany? To twój obowiązek panie kolaż
Patrzysz tylko przed siebie a chcesz żeby wszyscy patrzyli na ciebie
  • Odpowiedz
@reddin: Czyli jako uczestnik ruchu drogowego nie masz w obowiązku sygnalizowania kierunku ruchu ani upewnienia się czy nie jesteś wyprzedzany przed wykonaniem manewru tak? xD weź się nie ośmieszaj już. Karty rowerowej byś nie dostał panie kolaż wyczynowy hamuje na dwie łapy
  • Odpowiedz
Czyli jako uczestnik ruchu drogowego nie masz w obowiązku sygnalizowania kierunku ruchu


W związku z sytuacją drogową ważniejsze było efektywne hamowanie.

ani upewnienia się czy nie jesteś wyprzedzany przed wykonaniem manewru tak?


Upewniłem się.

xD weź się nie ośmieszaj już. Karty rowerowej byś nie dostał panie kolaż wyczynowy


@Kebab_rollo: Jak ktoś jest pełnoletni to nie musi mieć karty rowerowej. Wystarczy, że mam prawo jazdy wydane w roku w którym robiłeś w
  • Odpowiedz
W którym momencie się upewniłeś? Głowa ci nawet nie drgnęła chyba że z dupa zamieniłeś, a to by wiele tłumaczyło.


Znasz może takie coś jak lusterko? Takie coś co odbija obraz?

Podczas wymijania pojazdów po slalomie z panią w aucie też musiałes się skupić na hamowaniu?


Sygnalizuje się zamiar a nie manewr. A ja już jestem w trakcie manewru. ¯\_(ツ)_/¯

xD przesiądź się lepiej na symulator bo do jazdy po drogach to
  • Odpowiedz