Wpis z mikrobloga

Wyjechalibyscie na stałe do USA w wieku 23 lat w pełni legalnie jakbyście mieli taką szanse na dzień dzisiejszy?
#emigracja #usa
  • 156
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HASSAN_: Ja od dziecka chciałem wyjechać do stanów. Wyobrażałem sobie jak to tam nie jest zajebiście i wgl.
Jak już tam pojechałem to uznałem, że jednak wolę kraje zachodnie Europy.
  • Odpowiedz
@HASSAN_:

Jak nie jesteś zajebistym specjalistą w jakiejś dziedzinie to USA to g---o kraj, przeciętniacy tam nie żyją dobrze, śmiem twierdzić, że przeciętny Janusz ma lepsze życie w Polsce niż przeciętny Johnny w USA, no może poza tym, że jak Johnny mieszka w słonecznej kalifornii to będzie miał mniej myśli depresyjnych, ale co z tego skoro zaraz mu d--------ą rachunek $50.000 za leczenie i duży rachunek za wynajem mieszkania to
  • Odpowiedz
@HASSAN_: nie. Europa zachodnia oferuje o wiele większe możliwości, lepszą (bo w ogóle istniejącą) powszechną opiekę zdrowotną, brak nierówności i aż takich niepokojów społecznych.
  • Odpowiedz
@HASSAN_: Nie. To w niektórych aspektach prawie kraj trzeciego świata - łatwo wylądować na bruku czy dostać kulkę w łeb. Fajny kraj do odwiedzenia kilka razy w życiu (bo za jednym razem wszystkiego się nie ogarnie) i tyle.
  • Odpowiedz
@HASSAN_: uciekaj stąd póki możesz, w Polsce nie ma czego szukać, tu będzie już tylko gorzej, a jak pisdzielce wygrają w 23 kolejną kadencję to już w ogóle xDD
  • Odpowiedz