Wpis z mikrobloga

Pisownia oryginalna... Przecinki to stawia chyba za nią random-bot, a o co chodzi o przyszłości, która nigdy nie była łaskawa to nie wiedzą najwięksi filozofowie. XD

Będę wdzięczna, każdemu z osobna za każdy grosz, za każdą cegiełkę która pomoże zbudować mi schody do nieba. Do lepszego życia, gdyż obecne jest najlepszą nauczką na przyszłość.. Która nigdy nie była dla mnie łaskawa.


  • Odpowiedz
  • 0
@Esarmist myślała, że inwestuje w zanętę
Ale zanętę to trzeba umieć, albo chociaż mordę trzymać zamkniętą coby ryb nie spłoszyć.
  • Odpowiedz
@jandiabeldrugi

@v1lk: Wspieranie żebractwa przynajmniej jest dobrowolne. Jak ktoś jest głupi i nie ma co robić z kasą to niech daje na samotną lochę z dwójką dzieci. Jego sprawa.


Z podatków ciężko pracujących ludzi to głupie dziecko pobiera 500+ które nie idzie na dzieci tylko spłaty długów, więc głupota i zebractwo w czystej postaci, a fani socjalizmu jak ty i wspierania tępaków zyciowych jak ona, to rak tego kraju ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@jandiabeldrugi Wspieranie patologii to choroba umysłową, pomaganie ludziom którzy nie chcą pomocy tylko żebrają, przy okazji mamiąc "dobrem bąbelków" powinno być karalne ()

To podobna sytuacja gdy rydzyk mówi jaki to on biedny i potrzebują pieniędzy, a maybachy od bezdomnych nie wystarczają, - wtedy też uważasz że to dobrze, oszukując starych ludzi wizją dziadka z chmurki i wiecznego szczęścia po śmierci?

Stuknij się miras, baranka w
  • Odpowiedz
@v1lk: tak komuszku, uważam że ludzie powinni robić co chcą ze swoimi pieniędzmi. W idealnym świecie jedyną formą świadczeń socjalnych powinna być działalność charytatywna i crowdfunding (nawet w tak skrajnej, żebraczej formie). Do tego trzeba dążyć, eliminując przy okazji pomoc społeczną ze strony państwa, która jest po pierwsze nierentowna, po drugie przymusowa.

Rydzyk to akurat słaby przykład, bo trzeba być naiwnym jak dziecko aby wierzyć, że zbudował swoje imperium w oparciu
  • Odpowiedz
@trujacybluszcz: To nie zrzutka tylko zarzutka raczej, może część jakiegoś większego badania ile spierdoxów się znajdzie i wpłaci kasę, bo zobaczy fotkę młodej dziewczyny.
  • Odpowiedz
@jandiabeldrugi slaby z ciebie troll, bo daleko mi do komuszka, a te.slabe teksty tylko utwierdzaja mnie w fakcie że #!$%@? glupoty z piwnicy rodziców, dla żartu xD

Poza tym, mecze i gry na przemian, książkowy przykład żebraka który dąży do legalizacji wsparcia patologii streamerow I inne maści uzależnionych smutnych dzieci ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz