Wpis z mikrobloga

@sing chyba w każdej szkole i każdej klasie, przy każdej kolejnej generacji dzieciaków-, to co się ma jest dla niektórych ważne, wyśmianie ubrania, telefonu, pieniędzy, statusu społecznego- to norma ()
  • Odpowiedz
@GoracyStek: aha myślałem że to inaczej działa, nigdy nie potrzebowałem XD no to cóż, jak młoda nie dostanie iphona to może zostać wykluczona z grupy, ale chyba lepiej w takiej grupie w takim razie nie być ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
generalnie dramat itd itd. ale takich dzieci jest mi naprawdę szkoda... ja nie wiem #!$%@? powinni chyba w wieku 10 lat zablokować możliwości płodzenia dzieci a odblokować dopiero po odpowiednim pozwoleniu testach itd.
Nosz ja #!$%@? co te dzieci zawiniły. (,)
  • Odpowiedz
@trujacybluszcz: Laska powinna oddać dzieci do domu dziecka i ułożyć sobie od nowa życie na spokojnie, a nie wymyślać.
Kobiety powinny się uczyć od mężczyzn porzucania dzieci, większość problemów by im odpadło.
  • Odpowiedz
  • 0
@trujacybluszcz wygląda na to, że jakaś refleksje ma. To że prosi o pomoc cóż, ma do tego prawo.
Wyznaczyła sobie cel w realizacji tego jest gotowość na proszenie o pomoc. Nie wiem o co cały bulwers.
  • Odpowiedz