Wpis z mikrobloga

@iErdo: Jak nie masz noża na gardle, dzieci, kredytu itd to bierz i ciesz się nim - dopóki się nie z----e xD Potem puść za pół ceny na części i już xD

Jakiś czas temu jakiś mirek kupił jakiegoś luksusowego mercedesa chyba za 5k, za grosze naprawił i jeździł chwaląc się tym na mirko. Możesz być kolejny :P
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FELIX90: przynajmniej nie udaje, że się na wszystkim znam jak k---a każdy na Mirko XD

Ja jebix zapytałem tylko o auto i się zleciał tłum, ale dzięki za odpowiedzi, teraz jeszcze mniej wiem bo są dwie skrajne strony XD Właściciele głównie chwalą, ci którzy nie mieli do czynienia nie chwalą, chyba podaruje sobie marzenie z kiedyś xD
  • Odpowiedz
A to gdzie w tym aucie jest jakieś Rocket science, że nie można go naprawić w szopie? Technologia z początku tego tysiąclecia i jak mechanik ma odrobinę pojęcia to wszystko ogarnie. Najwięcej do powiedzenia mają Ci co nie potrafią pewnie wymienić żarówki xd
  • Odpowiedz
  • 0
@atrophy Ty bredzisz. Miałeś kiedyś to auto? Naprawiałeś? Ja tak, nie jest to golf 4 ale i nie Pheaton. Napisałeś że serwis kosztuje majątek. Co jest w takim razie warte majątek? Klocki? Tarcze? Kolektor dolotowy? Sondy lambda? Która wymiana jest aż tak skomplikowana?
  • Odpowiedz
@iErdo: Kolega ma, co miesiąc ładuje na to auto 3000 zł minimum. Strasznie kapryśny pojazd. Teraz kilka miesięcy stoi bo 5 cylinder nie chodzi. Ogólnie ma speca 50 km od miasta bo nikt tego auta nie chce tykać. Raz do mnie dzwonił, że wywaliło płyn chłodniczy. Jak mi tłumaczył znajomy, że tu trzeba specjalne węże, że na oko nie dopasujesz to zacząłem się śmiać. Ogólnie dał mi się tym raz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Lardor: co miesiąc 3000 mówisz? To po pół roku już ma całkowicie nowe autko XD Jestem w stanie uwierzyć w awaryjność, ale nie w tą cenę, bo jak ładuje tyle co miesiąc to sam jest naiwny
  • Odpowiedz
@iErdo: Z tego co mi kumpel mówił to tyle daje. Stwierdził, że chce nietypowe auto na daily i co chwila to stoi na warsztacie. Jaguara radzę odpuścić i poszukać czegoś bardziej trwałego.
  • Odpowiedz
@biskup2k: Nie śmiej się, bo znajomy kupił takie Porsche Cayenne to też ma ochotę wy&*#$ać je jak najdalej. Za same hamulce musiał zapłacić 17 tys. złotych. xd
  • Odpowiedz
  • 0
@Lardor ale 3k mies to ja nwm co on tam robi xd raz musiałem wydać 4k bo robiłem progi z konserwacja podwozia, no ale to blacharz i kwota była niezwiazana z marka pojazdu.

@Cobakel tu nie ma części za tyle zł xD

@iErdo daj spokój. Bierz spokojnie, ale oczywiście unikaj auta z dolnej półki cenowej. Gdybyś był z okolic Wwa to mogę polecic gościa który mi czasem do auta
  • Odpowiedz
Nie śmiej się, bo znajomy kupił takie Porsche Cayenne to też ma ochotę wy&*#$ać je jak najdalej. Za same hamulce musiał zapłacić 17 tys. złotych. xd


@Cobakel: to nie kwestia Porsche, ale że twój kolega jest głupi i kupił auto z drugiej ręki z ceramiką

Bez znaczenia czy brałby Audi, czy Mercedesa z takimi hamulcami - to zapłaciłby podobnie

Mógł wybrać wersję z normalnymi hamulcami, zwykła tarcza do Cayenne 330zł
  • Odpowiedz
  • 0
@jestem_legenda To że ty masz szczescie nie masz problemów i nie miałeś większych napraw to bardzo mnie cieszy serio, ale to nie znaczy że się nie znamy i że jaguar to dobry wybór na tanie w utrzymaniu, niedrogie auto
  • Odpowiedz