Wpis z mikrobloga

Wojtek Sokół twierdzi, że dożyje około 151-181 lat, ponieważ w jednym z kawałków nawija, że „drzewa, z którego moją trumnę mają strugać, jeszcze tu nie zasadziłem” - większość drzew, z których wykonywane są trumny (dąb/sosna) można ściąć dopiero po 110-140 latach.

Natomiast, jeśli Wojtek wcale tak nie uważa, a po prostu o tym zapomniał - radzimy się pospieszyć, bo drzewa rosną długo!

Pobierz koba01 - Wojtek Sokół twierdzi, że dożyje około 151-181 lat, ponieważ w jednym z kawa...
źródło: comment_1653848348StLeCiqJO0cKYPowp2AgNU.jpg
  • 82
Sokół jest prawnukiem Stanisława Wyspiańskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Defect: Wydaje mi się, że to jest faktycznie jedna z tych ciekawostek, o których ludzie dość często wiedzą. Natomiast ja miałem w związku z tą historią w mojej klasie w liceum fajny temacik – jeden kolega jest prawnukiem Błażeja Czepca (pierwowzór postaci Czepca z "Wesela" Wyspiańskiego właśnie).

Sam Wyspiański oczywiście brał udział w tym oryginalnym weselu, podobnie jak
@Szopin: Nie ma to jak nie potrafic czytac. W trzech miejscach jest napisane ze kontent jest brany z MOJEJ strony na facebooku. Rusz się do podstawówki bo masz braki
@okno2137 ha wierzyć że w Polsce jakiś raper jest prawilny, bo z resztą to najważniejsza cecha jakieś zasady ulicy.. do Eldo też się można przyczepić że z normalnej rodziny? to już jest zakaz robienia muzyki hip-hop/rap jak nie pochodzisz z patologii?
@FabianoItaliano: W dupie to mam w sumie, ale bawi mnie to że gość sobie stworzył wizerunek ulicznego prawilniaka będąc z totalnie innego świata i ludzie to łykają. I ten sam gość przez X lat nawijał o byciu prawdziwym xD
@kijanu_riws zdecydowanie chodzi o ignorancje ( ͡~ ͜ʖ ͡°) słyszałem nie raz, że jest powiązany genetycznie z kimś ważnym ale nigdy nie chciało mi się sprawdzić ani weryfikować tej informacji
W dupie to mam w sumie, ale bawi mnie to że gość sobie stworzył wizerunek ulicznego prawilniaka będąc z totalnie innego świata i ludzie to łykają.


@okno2137: Z jakiego innego świata? Nie przebywał z tymi ludźmi, nie melanżował, wziął się z powietrza? Bilon też jest z bogatszej rodziny niż reszta Hemp Gru, i co z tego? xD Bonus RPK to samo (w dodatku Oliwier na imię xD). Oskar z PRO8L3Mu to
@XpedobearX plusik dla Ciebie, bo taka racja że chłopak z "dobrej" rodziny czy środowiska może przekazać na prawdę dużo niż typowy Seba z patodomu i co drugie słowo j*eać psy.. tylko głupi stereotyp że ktoś kto robi ten gatunek muzyczny ma być z ulicy
bo te "zasady" i prawilnosc to właśnie najszybciej te pseudo gangsterzy z ulicy gubią a nie dobrze wychowani z normalnej rodziny