Wpis z mikrobloga

  • 60
Mamy odmienne zdanie z różową i chciałbym zapytać męskie grono. Czy zwracacie uwagę na rzęsy u kobiet ?
Moja różowa co miesiąc chodzi na jakieś tam zabiegi za 120zl i ja żadnej różnicy nie dostrzegam. Jak jest u was ?
#ankieta
#logikarozowychpaskow
#logikaniebieskichpaskow
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@K_eM1: zupełnie szczerze - kobiety robią rzęsy, brwi, paznokcie i inne takie zabiegi dla lepszej oceny w oczach innych kobiet
  • Odpowiedz
@K_eM1: K---a powiem Ci no niby tak ale nie do końca. Normalnie takie rzeczy laseczki sobie o---------ą tuszem do rzęs i jest w pytke, ale można pójść trochę na leniwca i d-----ć sobie rzęsę na cm grubą jak łoniaki i problem ma z głowy na miesiąc. Robią sobie też czasami makijaż permanentny i wtedy henną czy normalnie tatuażem sobie o---------ą ryj co pół roku. Dobrze zrobiony daje wrażenie, że nie
  • Odpowiedz
Moja różowa co miesiąc chodzi na jakieś tam zabiegi za 120zl i ja żadnej różnicy nie dostrzegam.


@K_eM1: sam sobie odpowiedziałeś, chodzi regularnie więc jak masz widzieć różnice skoro 'naturalnej' już jej możesz nie pamiętać( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@srogie_ciasteczko: widziałam efekty u koleżanek i tak to mniej więcej wygląda. Naturalnie rzęsy są właśnie tak na wprost u wielu dziewczyn, wtedy wkracza do akcji zalotka i tusz podkręcający :) Wiadomo zdjęcia z salonów są zawsze trochę podrasowane, ale dzięki laminacji są właśnie tak ładnie wywinięte i wyczesane na dłuższy czas. Zobacz sobie ten zabieg, utrwalają rzęsy na takim bananie.
Zmorka - @srogie_ciasteczko: widziałam efekty u koleżanek i tak to mniej więcej wyglą...

źródło: comment_1653873081EkYh7owgN0RMiPCQYKFM0y.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Mamy odmienne zdanie z różową i chciałbym zapytać męskie grono. Czy zwracacie uwagę na rzęsy u kobiet ?

Moja różowa co miesiąc chodzi na jakieś tam zabiegi za 120zl i ja żadnej różnicy nie dostrzegam. Jak jest u was ?


@K_eM1: To działa tak, że jak rzęsy są zwykłe, to nie zwracamy uwagi, ale jeśli zwracają uwagę to reagujemy w że stylu "głupia karyna wydaje kasę myśląc, że nam to
  • Odpowiedz