Wpis z mikrobloga

Mężczyźni, którzy nie chcą być ojcami, powinni mieć, podobnie jak kobiety prawo do prawnej aborcji.

Uważam, że biologiczny ojciec powinien mieć możliwość rezygnacji z wszelkich praw, przywilejów i obowiązków wobec dziecka, w tym z pomocy finansowej.

#bekazlewactwa #bekazpisu #4konserwy #neuropa
Pobierz P.....v - Mężczyźni, którzy nie chcą być ojcami, powinni mieć, podobnie jak kobiety p...
źródło: comment_1653742110ZTVJISwJlbLhX8I89Ufhq1.jpg

Zgadzasz się?

  • Tak 80.5% (346)
  • Nie 8.4% (36)
  • AAAAAAAAAAAAAEEEEEEEEEEEEEEEE JA YETI!!! 11.2% (48)

Oddanych głosów: 430

  • 77
@Kubolka:

Jestem za.

Czyli uważasz że kobiety nie muszą ponosić odpowiedzialności z swoje decyzje, natomiast mężczyźni muszą?

Nie każda kobieta może je stosować.

Jest wiele metod niehormonalnych, które może wybrać kobieta.

Dziecko wychowuje się z ojcem tegoż.

Alimenty to nie jest wychowywanie z ojcem dziecka, alimenty nie mają nic wspólnego z wspólnym wychowaniem dzieci.
Gdybyś napisał "mężczyźni chcą prawa do fizycznej aborcji" to byśmy mogli mówić o "równości postulatów"
Ty upierasz się, że prawo do fizycznej aborcji to to samo, co prawo do prawnej aborcji. I nie masz racji

Teraz kobieta może aborcji dokonać pomimo sprzeciwu mężczyzny. Jakoś się nie martwisz o prawa mężczyzn w takiej sytuacji do bycia ojcem? Hipokryta!

Równie dobrze laska może połknąć tabletkę. Zakładanie gumy jest rasistowskie

Mój ociec nie był murzynem
@krytyk__wartosciujacy: kobieta może dokonać aborcji wbrew woli mężczyzny (ojca dziecka) - skoro tak to mężczyzna powinien mieć prawo do aborcji prawnej.

Teraz kobieta może aborcji dokonać pomimo sprzeciwu mężczyzny. Jakoś się nie martwisz o prawa mężczyzn w takiej sytuacji do bycia ojcem? Hipokryta!


Przecież podjąłem ten argument!

może na biologii nie uważałeś, ale od obrobienia gały do aborcji to jednak gigantyczny przeskok jest.


Może nigdy nie bzykałeś, ale gała to zazwyczaj
@Kubolka:

Jak facet zgwałci kobietę to co, ona ma ponosić odpowiedzialność i brać na klatę konsekwencje?

Czad, wybierz jednostkowy przypadek jako podstawową przyczynę. Jak mężczyzna zostanie zgwałcony przez kobietę to będzie musiał płacić alimenty.

Nie zawsze może.

Czad, mężczyźni też nie zawsze mogą stosować prezerwatywy.

Alimenty to środki na dziecko.

I rozmawiamy o przypadku gdy dziecka chciała tylko kobieta, czemu mężczyzna ma wtedy płacić?
@PyromirZiemniakov: może nie bzykałeś za dużo, ale gała czasami jest wstępem do stosunku. W namiętnym, spontanicznym seksie nie ma czasu na gałę xD.


Mężczyźni powinni mieć prawo do fizycznej aborcji! Aborcji wbrew woli matki! Żadne pitu pitu o "aborcji prawnej".
Skoro matki mogą chcieć zabijać płody, to mężczyźni też!
@Kubolka:

Jednostkowy?

W temacie aborcji tak.

Gwałtów są dziennie setki jak nie tysiące

Tak, oczywiście.

I nie każda kobieta ma odwagę to zgłosić

Oczywiście.

Mężczyźni gwałceni przez kobiety to jakiś chory żart!

Czad.

Skoro facetowi stoi to znaczy że się podniecił, jak zatem mówić o gwałcie?

Czyli jak kobieta jest wilgotna to nie było gwałtu.

Śmieszny jesteś.

Czad.

Niby czemu? Co stoi na przeszkodzie? Konkrety!

Uczulenie.

Ma płacić bo to jego