Wpis z mikrobloga

Mężczyźni, którzy nie chcą być ojcami, powinni mieć, podobnie jak kobiety prawo do prawnej aborcji.

Uważam, że biologiczny ojciec powinien mieć możliwość rezygnacji z wszelkich praw, przywilejów i obowiązków wobec dziecka, w tym z pomocy finansowej.

#bekazlewactwa #bekazpisu #4konserwy #neuropa
Pobierz P.....v - Mężczyźni, którzy nie chcą być ojcami, powinni mieć, podobnie jak kobiety p...
źródło: comment_1653742110ZTVJISwJlbLhX8I89Ufhq1.jpg

Zgadzasz się?

  • Tak 80.5% (346)
  • Nie 8.4% (36)
  • AAAAAAAAAAAAAEEEEEEEEEEEEEEEE JA YETI!!! 11.2% (48)

Oddanych głosów: 430

  • 77
@bttrswt: Wiem ^^ (por. obrazek)

@Kubolka:

Ten pomysł to gruba przesada.


Ale aborcja dla kobiet jest spoko, tak? To albo jest po równo, albo gówno.

Jeśli nie chcesz mieć dzieci z daną kobietą to nie decyduj się na seks z nią bo zawsze jest ryzyko wpadki.


Niech ona bierze pastylki albo podda się salpingektomii.

Pozwól że jeszcze jedno pytanie Ci zadam - konsultowałeś swój pomysł z partnerką? (
Pobierz P.....v - @bttrswt: Wiem ^‿^ (por. obrazek)

@Kubolka: 

 Ten pomysł to gruba prze...
źródło: comment_1653742769yN9UDWLyPzwOqf53RJ5rep.jpg
@Kubolka:

Jeśli nie chcesz mieć dzieci z daną kobietą to nie decyduj się na seks z nią bo zawsze jest ryzyko wpadki.

Tak samo, jak kobieta nie chce mieć dziecka z danym mężczyzną to niech ie decyduje się na seks z nim bo zawsze jest ryzyko wpadki.

Mężczyźni mogą się tez poddać wazektomii albo też po prostu zakładać gumkę na maluszka

A to antykoncepcja dla kobiet nie istnieje?

Proponowane przez ciebie
Mężczyźni z kolei chcą prawa do aborcji prawnej.

@PyromirZiemniakov: Niektórzy. Niektórzy chcą też prawa do frytek z majonezem. Czy należy ulegać takim dewiacjom?

Mnie ojciec nauczył 2 rzeczy w żuciu:
- że jak chcę ruchać a nie mieć dzieci, to zakładam gumę.
- jak już laska dopiera się do drągala, to lepiej, żeby to była taka laska, z którą pół życia mógłbym spędzić

Finał jest taki, że mam bekę z amatorów
@hawat: argument od chłopskiego rozumu zawsze działa jak widzę co tam podać argument od biologii albo coś
nie,wystarczy prosta analogia ah ci debile w stylu judith butler wystarczy po prostu porównać coś do samochodu i koniec dyskusji
@Kubolka:

Niech mężczyzna bierze na barki pewną odpowiedzialność. Skoro chce bzykać to niech liczy się z konsekwencjami.

Czyli jesteś przeciwniczką aborcji u kobiet?

Jest szkodliwa dla zdrowia.

Od kiedy to wkładki antykoncepcyjne są szkodliwe dla zdrowia? Bo nie tylko antykoncepcja hormonalna jest dostępna dla kobiet.

Bo w ten sposób kobiety zostają same bez wsparcia (np. alimentów) od ojca dziecka.

Jeśli chciała dziecka, to gdzie tu jakiś problem?
Niektórzy. Niektórzy chcą też prawa do frytek z majonezem. Czy należy ulegać takim dewiacjom?


@krytyk__wartosciujacy: skoro kobiety mają mieć prawo do fizycznej aborcji to mężczyźni powinni mieć prawo do aborcji prawnej. Albo wyrównujemy prawa albo stawiamy kobiety wyżej od mężczyzn co jest niesprawiedliwe bo w żadnym razie nie są lepsze od mężczyzn. Kobieta może usunąć ciążę np. wbrew woli ojca dziecka (zakładając, że nie ma komplikacji, a samo dziecko urodzi się