Wpis z mikrobloga

No i się chłop ustawił na wtorek po 18 na spacer. Jak nie będzie pogody w miarę ok to się spotkamy na rynku i pewnie jakaś kawa/herbata cokolwiek. Ciekawe jak nam się będzie gadka kleiła, bo jak piszemy to jest ok ale czasami różnie, napisze do mnie sama albo zada jakieś pytanie. Zobaczymy jak będzie na spotkaniu.
Nie traktuje tego jako randki, bardziej sportowo żeby pogadać z inną, obcą dziewczyną której nigdy nie widziałem na oczy xd
Jakieś rady oprócz tego, żeby się umyć i ogolić? No i ubrać xd
A właśnie, głupie pytanie ale w końcu to głupi portal więc mogę pytać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czarne jeansy, biała bluza , czarne adasie mogą być na takie luźne spacerki? Bluza nie z pitbulla albo HWDP jak cos. Zwykła z Lee. Pozdro mirasy, dam znać pewnie we wtorek o ile dojdzie do spotkania bo coś czuje, że może się wykruszyć :D

A no i podpytałem to nie pisze z nikim niby (mhmmm) ani się nie spotyka. Nie wiem czemu ale znów się czuję, jakbym mial 20 lat, jakieś podchody a nie o to mi przecież chodzi. Chyba zależy mi żeby pokazać się z dobrej strony mimo zakoli i lekko odstających uszu xd
Jak pyknie to może bym się wybrał z nią w góry za 2-3 tygodnie na weekend. Coś tam nawinąłem temat, że mam zamiar jechać samemu odpocząć, pochodzić itp i zapytała czy byłoby miejsce dla niej xd (jak zapłaci to ok)

I jeszcze pytała co bym chciał zrobić ciekawego na co pozwala obecna pogoda - napisałem, że wybrać się pod namiot gdzieś do lasu, wziąć ze sobą psa i sobie tak jak dzikus jedną noc spędzić i cały dzien. Wspomniała, że ciekawy pomysł i żebym o niej pamiętał bo sama się boi. Niby takie głupoty, ale jakoś mnie podbudowały
To tyle z moich wypocin, trzymajcie się Mirasy i Mirabelki
#tinder #badoo #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 7