Wpis z mikrobloga

Coś się stało ostatnimi czasy z Binance?
Otrzymałem jakiegoś dziwnego maila z formularzem google. Pytają w nim o źródła zarobków, ile mam kryptowalut, jakie mam inne inwestycje, ile mam pieniędzy, nazwę pracodawcy i inne bardzo poufne dane, których nikt nie powinien wiedzieć oprócz mnie i ewentualnie najbliższych. Najgorsze jest to, że mail autentycznie pochodzi od Binance, bo pytałem na czacie z supportu. Zauważyłem, że w tym roku sporo się podobnych tematów w sieci trafiło jak zacząłem szukać.
Nie mam zamiaru im takich rzeczy wysyłać.
Nadmienię tylko, że kilka razy tylko kupiłem jakieś mniejsze ilości krypto tam. Nie operowałem w ogóle na fiatach (kupowałem bezpośrednio krypto), ale to z 2 lata temu było.

Przykładowe pytania oprócz tych podstawowych (pytań jest 3 strony, naprawdę sporo, w tym także osobistych)
- Employer Name
- Employer Address
- What is your annual income
- What is your current employment status
- TOTAL NET WORTH
- What is your total net worth?
- How did you accumulate your total net worth
- Salary / Self Employed Income (3 months of bank statements showing salary payments)
- Sale of Investments
- Trading: Screenshots as evidence of trading account (other exchanges)
- Inheritance Copy of will, signed letter from solicitor, Grant of Probate or letter from Executor
- Please submit supporting documents in line with the selection options

Tak tylko na przyszłość piszę ku przestrodze, że Binance nie jest takie piękne jak się wydaje. Chyba całkiem ich już tam #!$%@?ło. Nie mam tam na szczęście żadnych środków już i nie zobaczą nawet złamanej luny classic ode mnie więcej.

#kryptowaluty #binance
  • 5
@dzikidzony: zakładam, że mimo weryfikacji już 4 lata temu i niby konta bez limitów jakiś limit przekroczyłem (ostatnio sporo bnb, które zarobiłem w stepn na sieci bsc przelałem) i żymianie już chcą wszystko wiedzieć.