Wpis z mikrobloga

Ostatnio wymyśliłem ciekawą rzecz. Otóż w Biedronce w której zazwyczaj robię zakupy, obok kas samoobsługowych stoi wózek na "dary dla Ukrainy". Biorę więc dużo różnych potrzebnych wg mnie produktów i wkładam je do tego wózka nie kasując ich. W ten oto sposób pomagam Ukrainie i jednocześnie rucham korporacje, polecam ten styl życia.

#heheszki #ukraina
  • 29
  • Odpowiedz
@Nupharizar: a to trzeba zapłacić za te produkty zanim włoży się do koszyka z pomocą? Dobrze wiedzieć XD Trochę bez sensu, przecież to Biedronka chce pomagać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Messix: to chyba jest dawanie ludziom mozliwosci zeby sami swoimi pieniedzmi i fatygą pomogli..
Ale zawsze uwazalem to za cyniczne zachowanie sklepu "patrzcie biedni Ukraincy/niedożywione dzieci/samotne madki wezcid kupcie cos u mnie i im pomóżcie, a ja wtedy zarobię"
  • Odpowiedz
@KradneMemy: Nie zapominając także że produkty - zostały już raz sprzedane (tzn kupione, więc sklep ma pełenn zysk ze sprzedaży + 'swoją' cegiełkę w pomocy XD

Analogicznie McDonald bądź inne sklepy: czy chcesz zaokrąglić sumę 48,20 do 50 zł i 1zł80 'przekazać' na pomoc X?
  • Odpowiedz
@Nupharizar i dla sklepu w którym tak robisz, powodujesz stratę #!$%@?. To tak jakbyś ukradł towar. Dla firmy to ty #!$%@? zrobisz za to powodujesz problemy dla pracowników sklepu. Przez takich debili i złodziei nie wyrabia sie budżetu, nie zgadzają sie stany i ludzie nie dostają premii. Dodatkowo, dupe trują przełożeni np. Kierownik rejonu.
  • Odpowiedz