Wpis z mikrobloga

Ostatnio wymyśliłem ciekawą rzecz. Otóż w Biedronce w której zazwyczaj robię zakupy, obok kas samoobsługowych stoi wózek na "dary dla Ukrainy". Biorę więc dużo różnych potrzebnych wg mnie produktów i wkładam je do tego wózka nie kasując ich. W ten oto sposób pomagam Ukrainie i jednocześnie rucham korporacje, polecam ten styl życia.

#heheszki #ukraina
  • 29
  • Odpowiedz
  • 26
@KradneMemy Nic nie odlicza. Towar musi być jej własnością by mogła odliczyć. Nie ma też co wymyślać ze jakieś wały robi bo to jest zbyt łatwe do obalenia by dary klientów w to wmieszać.
  • Odpowiedz
@Nupharizar: no ta, czyli biedronka pomaga ukrainie ale to ty zaplac, no bo hehe przeciez nie my biedna korporacja xD max co mozemy dac to zysk na tych produktach i ruchanie polakow na podatkach

Dobrze robisz
  • Odpowiedz
przecież nikt tu niczego nie ukradł, korporacja chce pomagać Ukraińcom, to ja pomagam korporacji pomagać.

@Nupharizar: To równie dobrze mógłbyś wolontariuszom zbierającym datki ukraść portfel i przekazać pieniądze Ukraińcom. Robin Hood się znalazł. Z taką mentalnością to chyba powinieneś Rosji pomagać, a nie Ukraińcom.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nupharizar: przeczytałam i pomyślałam żeś złodziej, ale poczytałam argumenty w komentarzach i nawet mnie to w jakiejś mojej, tej lewackiej części przekonuje

  • Odpowiedz