Wpis z mikrobloga

@Phyrexia: Uśmiechała się, bo ona udaje, że wszystko idzie OK. Jak się ją przyłapuje na kłamstwie, to z całkowitą pewnością się zapiera. Kiedy złapią Cię za rękę, mów, że to nie Twoja ręka - ona tę sztukę doprowadziła do perfekcji.

Co do "adwokatki o ładnej buzi" (imo trochę seksistowski opis sugerujący uprzedzenia, zazdrość lub inne tego typu emocje, ale OK), to oglądam sporo tzw. LawTube (prawnicy mający swoje kanały na youtube)
imo trochę seksistowski opis sugerujący uprzedzenia, zazdrość lub inne tego typu emocje, ale OK


@KeyserSoze87: Jest znakomita w tym co robi. Ja zwracam uwagę na to, że akurat ją wybierają do przepytywania Amber, a kiedy to robi jest bardzo niemiła, opryskliwa, wywyższa się, kpi z niej. Taka jest jej technika i osiąga założony efekt. Chodzi mi natomiast o rezultat jakim są dość wyraźne nerwowe reakcje ze strony Amber, w tym nerwowe
a jak ma się odnosić? To nie głaskanie po główce a proces o co by nie było niemały jednak szmal oraz reputację.


@cienki137: Ma się odnosić dokładnie tak jak się odnosi. Takie było założenie i świetnie wykonuje swoje zadanie. Nie zmienia to jednak faktu, że odnosi się do Amber bardzo opryskliwie więc nie dziwi mnie jej reakcja nerwowa. Reaguję podobnie, wiem że takie miny nie są grą aktorską.
Ja zwracam uwagę na to, że akurat ją wybierają do przepytywania Amber


@Phyrexia: Amber Heard to można rzec główny świadek obrony. Oczywiste było, że przydzielą do niej jednego z dwóch głównych prawników teamu JD. Kogo mamy do wyboru:
Ben Chew - starszy mężczyzna
Camille V. - kobieta.

Jakby to wyglądało, gdyby Amber Heard, "ofiara przemocy" mężczyzny, była maglowana przez starszego faceta? PR-owcy AH by to od razu wykorzystali w mediach, widać
@Phyrexia:

wiem że takie miny nie są grą aktorską.


wiesz, że u Heard takie miny nie są grą aktorską, czy wiesz, że u Ciebie nie są? Jeśli zakładasz, że wiesz, że tak samo jak u Ciebie, dzieje u Heard, to chyba grubo przeceniasz swoje możliwości poznawcze i nie zauważasz, że projektujesz własne doświadczenia na innych, nie wspominając o tym, że projektujesz je na obcą laskę zza oceanu, aktorkę (słabą co prawda),
Twierdzę, że nie można tego wykluczyć. Skoro Amber ostro imprezowała w dużym gronie, ktoś zwyczajnie mógł sobie od niej ten film skopiować bez jej wiedzy. Nie możesz zakładać, że na pewno ona za tym stała.


@Phyrexia: Tylko widzisz, aby Twoje domniemania miały sens, trzeba robić absurdalną nadbudowę:
1. Osoba trzecia zdobyła telefon przeimprezowanej Amber
2. Telefon był odblokowany albo był bez zabezpieczenia
3. Osoba trzecia miała czas aby przeglądać i kopiować
Jest zdecydowanie gwiazdą numer 1 tego procesu. A jej ton i nastawienie wydają mi się odpowiednie do prowadzenia rozmowy z kłamcą, manipulatorką, fabrykantką fałszywych dowodów, itp.


@KeyserSoze87: Nie zgodzę się. Owszem, robi świetną robotę, ale powinna zachować neutralny ton i manierę głosu, a nie być taka agresywna. To nieprofesjonalne i aż razi.
projektujesz je na obcą laskę zza oceanu, aktorkę (słabą co prawda), u której dodatkowo zdiagnozowano grube zaburzenia osobowości.


@vinath: no to ma jednak ta aktorka z naszą haerówą wiele wspólnego
@Ardeo: Tzn szczerze mówiąc nie skłamała, też mogę oglądać mecz koszykówki i powiedzieć że lepiej bym to zagranie zrobił, nawet jeśli nie trzymałem piłki nigdy w rękach, ciężko było by w to uwierzyć wiedzac że nigdy nie grałem ale jednak myśle tak bo tak mi się wydaje wierząc w moje umiejętności manualne, co nie zmienia faktu że #!$%@?ć ją XD
Twojego zdania, że do niego pewnie nie masz uwag typu: bardzo niemiły, opryskliwy, wywyższa się, kpi z niego?


@KeyserSoze87: Zrobił dokładnie to samo na co Depp reagował nieraz uśmieszkiem. Czego to dowodzi? Dlaczego uważasz, że u Deppa to normalna reakcja i jest nerwowym uśmiechem a u Amber wyrachowanym zachowaniem? Twój odbiór wynika tylko i wyłącznie z uprzedzeń. Oboje zachowują się dokładnie tak samo, a oceniasz ich inaczej w zależności od własnej
wiesz, że u Heard takie miny nie są grą aktorską, czy wiesz, że u Ciebie nie są?


@vinath: Wiem, że u mnie nie są. Nie mogę wypowiadać się za nią.

Wychodzisz ze złych założeń i dochodzisz do nieprawdziwych wniosków.


O ironio, nieprawdziwymi wnioskami jest zarzucanie jej gry aktorskiej a wykluczanie reakcji emocjonalnej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Phyrexia:
Wiesz o tym, że poza metodą naukową można użyć pewnych sformułowan potocznie? W tym wypadku, jako dążenia do znalezienia najprostszego wyjaśnienia - w przeciwieństwie do Twoich bajań o imprezowym wlamywaczu? Widzę, że zapiekło, więc zamiast odnieść się do meritum to postanowiłaś się #!$%@? (ze średnim skutkiem) do jednego zwrotu, którego równie dobrze mogłoby w moje wypowiedzi nie być i nie zmieniłby to jej sensu. Przestań się tak gimnastykować byleby bronić
Wiesz o tym, że poza metodą naukową można użyć pewnych sformułowan potocznie?


@greven: A wiesz, że Brzytwa Ochhama z definicji nie ma zastosowania w ocenianiu hipotez?

Widzę, że zapiekło


Tak, striggerowała mnie Twoja niewiedza. ( ͡º ͜ʖ͡º)