Wpis z mikrobloga

Z okazji dnia mamy #rozdajo ! a samotnym tatom życzę dużo sił. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak dużo dużo i na przekór wszystkiemu i wszystkim. Trzymajcie się tam! Wygrana osoba może wybrać dowolne rzeczy do 120zł z mojego sklepu + mały gratis ode mnie, wysyłka paczkomatem na mój koszt zaś losowanie jutro więc zapraszam do plusowania.

Jeśli ktoś chciałby zrobić u mnie zakupy dla siebie albo kogoś bliskiego korzystajcie z kuponu rabatowego na -20% "usuń konto" a ja już się postaram żeby każdy był zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co u mnie w rękodzielniczym świecie? Otóż zakochałem się znowu ¯\_(ツ)_/¯. Pomimo tego, że fani zegarków plują na mnie, polało się też wiadro hejtu i trochę prywatnych wiadomości ja mam nową formę nad którą się znęcam i którą pokazałem po raz pierwszy TUTAJ - czyli moj galaktyczny zegarek zrobiony ze złomu. Po prostu uwielbiam. I wiem że to jest całkowicie nieużyteczna forma, rozumiem że dla niektórych to bezczeszczenie zegarkowych części ale dla mnie to nadal nadawanie częściom które trafiły praktycznie na złom drugiego życia, jara mnie to.

Byłem też w Szczecinie. Przez totalny przypadek trafiła do mnie osoba która na szybko szukała osoby która poprowadzi warsztaty z robienia biżuterii - robiłem takowe przed pandemią, to one zresztą utrzymywały moją firmę i to dzięki nim nie musiałem martwić się o wynajem pracowni i opłacanie ZUSu.

Powiem tak - to były największe i najbardziej intensywne warsztaty w moim życiu. Gdyby nie to, że zlecenia transportowe na ciężarowy ostatnio mi się posypały i nie miałem za bardzo pracy a wojenne miesiące były kruche pewnie nie brałbym ich pod uwagę, ale stwierdziłem "a co mi tam". Wyceniłem wszystko, rozpisałem prosekt zajęć i moje warunki, po paru godzinach wszystko zostało zaakceptowane a ja mając dosłownie 6 dni musiałem zamówić wszystko to czego brakowało i jako że nie było czasu na wątpienie w siebie po prostu na szybko działałem i spinałem wszystko w całość.

16 przesyłek z allegro, wszystko inpost i powiem tak: Miałem dokładnie 2 dni zapasu jakby coś nie doszło musiałbym szukać na szybko rzeczy na miejscu albo jechać do magazynu w Czechach ale Inpost to jednak najlepsze co się zdarzyło w e-commersie w Polsce od lat. Ostatnią przesyłkę odbierałem w czwartek popołudniu i siedziałem nocą żeby wszystko poukładać.
Swoją drogą jeszcze raz serdeczne dzięki dla @Niewiemja który ekspresowo wysyłał mi suszone kwiatki - bez nich byłbym naprawdę w ciężkiej dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To było dla mnie zlecenie być-albo-nie-być, przed warsztatami musiałem zainwestować praktycznie wszystkie oszczędności żeby móc wszystko na szybko załatwić, ale warto było - dobrze było znowu poczuć się że działam prawdziwie rękodzielniczo a nie że jeżdżę ciężarowym po to by móc się "bawić w swoje rękodzieło".
Dla mnie zmiana w głowie o 180 stopni, nie umiem tego wytłumaczyć. Ale w skrócie po prostu poczułem że prawdziwie mogę i umiem. Że te lata posiadania pracowni nie idą na marne - w jeden dzień zauważyłem też jakie błędy robiłem organizując własne warsztaty i jak to ugryźć inaczej. Coś chyba kliknęło i poczułem, że to pora na pewne zmiany a co będzie to po prostu będzie.

Póki co tyle i tak się za bardzo rozpisałem. Tradycyjnie zapraszam do obserwowania/czarnolistowania #rozkminkrzaka gdzie jak widać w chaotycznie i bardzo niesystematycznie piszę o swojej przygodzie z rękodziełem i #wlasnafirma

#rekodzielo ##!$%@? bo nieustannie mnie ten hasz śmieszy xD
bkwas - Z okazji dnia mamy #rozdajo ! a samotnym tatom życzę dużo sił. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
T...
  • 15
@bkwas: nie wiem czemu ale nie mogę dać plusa - przekroczony limit, albo w ogóle przycisk nie reaguje

Fajny ten Wypok .__. i jak zwykle od początku skreślony z możliwości wygranej (°°