Wpis z mikrobloga

@renalum:
On najwięcej zarabia na tym swoim kanale youtube. Chcesz zarabiać tak jak on to też załóż taki kanał, a potem rób filmiki takie żebyludzie klikali. Nie ważne o czym, byle by było dużo wyświetleń. Jakiś chwytliwy tytuł a treść to może być w kółko to samo.
Byle ludzie klikali na te filmiki, z tego żyją wszyscy youtuberzy.
Jeśli ktoś wie w jaki sposób rozlicza się szeregowy naganiacz, przykładowo takie #mlm #leader #sebcel Sebastiana to proszę o informację, bo oprócz względów moralnych, etycznych interesują nas też względu podatkowe.


@Nicolaus_Steno1: Duża część tych, którzy cokolwiek na tym zarabiają, prowadzi nierejestrowaną działalność gospodarcza (#sebcel sam wspominał, że tak robi), ale niektórzy pewnie przekraczają limit oraz kwotę wolna od podatku i powinni zarejestrować się w CEIDG, a także rozliczać się z fiskusem.
@Malpigaj: Super, dziękuję za informację.
Ja na ten moment wiem, że opodatkowanie obchodzone jest za pomocą Revolut'a.
O ile działalność nierejestrowana jest tutaj jak najbardziej zasadna o tyle mam nadzieję, że w tej drugiej opcji odnajdę coś co jest nielegalne, bądź też będę starał się interweniować u organów podatkowych w celu zakończenia takiego procederu.