Wpis z mikrobloga

#!$%@?, wszedłem na wagę i mam już nabite 107.5 kg.
Był czas gdy miałem mięśnie i ważyłem 81 kg przy wzroście 178. Nie byłem szczupły ani gruby.
Pozniej wybuchła pandemia i od tego czasu waga mi #!$%@?ła w kosmos. Mniej wiecej 2 lata utrzymywała sie na poziomie 102-104 kg. A tu JEB 107.
Niby próbowałem coś z tym robić nawet rok temu zszedłem do 100 kg ale to był miesiąc ćwiczeń. Teraz sie czuje strasznie ociężały i brak mi sił żeby sie ruszyć.
Macie jakiś pomysł jak sie zdyscyplinować i wrócić do do formy z przed 3 lat?
#mikrokoksy #dieta #silownia
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Randomowy_smieszek: no po prostu mniej jeść, więcej ruchu i codzienne ważenie. To ostatnie dla mnie było najbardziej motywujące ale ja nie miałem aż tyle sadła do spalenia. Schodziłem na dwie tury - najpierw ze 104 do ok 96 a później do ok 85 i jest git
@121212: mnie to po prostu motywuje i widzę czy waga leci i czy dobrze się redukuje. Odkryłem też przy okazji inne rzeczy. Nie każę się nikomu codziennie ważyć, mam taki rytuał przed goleniem i dobrze się z tym czuje :)
@121212 czasami żeby zauważyć zmianę sylwetki potrzeba tygodni poza tym nie jest to obiektywne. Waga pokazuje stan rzeczy dokładnie, obiektywnie i jesteś w stanie śledzić na małych odcinkach czasu czy idziesz w dobra stronę