Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#budujzwykopem #kiciochpyta #budownictwo #zalesie
Mirki doradźcie co mam zrobić.
Mam gotowy, postawiony dom.
Nie jest zrobiona 1 rzecz.

"Kanalizacja"
W 2024 roku na mojej ulicy ma być kanalizacja zrobiona i podłączenie domów.

No i nie wiem co robić, bo chce w domu mieszkać już - bo płacić przez prawie 2 lata za mieszkanie komuś + dom to trochę średnio

No i mam dwa wyjścia.
1. #!$%@?ć w ziemie jakieś 7 tys PLN w postaci szamba i podłączyć do domu - zrobić odbiór domu i tyle a po "2" latach przyłączyć się do kanalizacji
2. Zakopać w ziemi 2 kręgi betonowe, podłączyć tam kanalizacje, kręgi nawiercić i niech wszystko idzie w ziemie a za "2" lata wpiąć się do kanalizacji. Tylko boje się, że wyjdzie to przy odbiorze domu albo mnie ktoś zda.

Gadałem z ludźmi ze wsi i niektórzy mają rury z domu wypuszczone na pole, rowy, podziurawione szamba.
No ale nikt ich nie zgłosił

Co robic.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #628c947bccb4ea0d78179d3f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 30
@kuncfot:
Przyjedź do mnie na wieś.
90% wsi szamba nieszczelne umyślnie czy nie #!$%@? z tym.

Szambowóz przyjeżdża 2 raz w roku - w zimie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To o jakiej regularności ty mówisz? Jak książkowo to szambo powinno być wywożone co 3 tygodnie.

Tylko niech "polskie rodziny" płacą co 3 tygodnie 200-400 zł za wywóz.

Taa już to widzę.
@kodecss: tak, mam POŚ i mam obowiązek przedstawienia 1 faktury w roku. Owszem w międzyczasie gówno może się lać na pole czy tam inną działkę, ale ten obowiązek mam.

Ale o czym rozmawiamy? Urząd przepuści projekt czy nawet odbiór bez POŚ czy szamba?
@AnonimoweMirkoWyznania: zrób zbiornik jak ktoś już tu pisał, taki żeby później wpierdzielić tam pompkę na deszczówkę i masz darmowe podlewanie trawników
ludzie teraz kostkę rozbierają dla deszczówki a ty możesz 2 pieczenie na jednym ogniu ugotować

PS. tylko nie zapomnij zakopać drugiej rurki od zbiornika do domu bo kostkę położysz i będzie zonk