Wpis z mikrobloga

@51431e5c08c95238: myślę, że oni mają #!$%@?, to kupują tylko takie jelenie jak moi znajomi, którym możesz tłumaczyć, że odżywka WPC z bułką jest 100 razy lepsza niż to XD Klient raz kupuje, nie chudnie, nie wraca. Komentarze pozytywne to pewnie facebookowe odklejeńce bez znajomych
  • Odpowiedz
@gleorn: no jest to jakiś #!$%@? gainer, na strączkach,domieszane najtańszych chińskich witamin i maltodekstryny to wolę wypić WPC , zagryźć bułką, efekt lepszy. Kaloryka zachowana , brzusio pełny. ( ͡° ͜ʖ ͡°) źródłem tłuszczu tam jest jakiś olej palmowy, to nie mam pytań.
  • Odpowiedz
@51431e5c08c95238: Screeny wyglądają na fake, a na ich FB nie mogę znaleźć. Ktoś ma linka do konkretnego posta z takimi odpowiedziami? Pytam serio, bo jak to prawdziwa komunikacja to rezygnuje z dalszych zakupów, ale nie zrobie tego na podstawie screena który wygląda jak z generatora
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Otek0: oni pod reklamami na serio walą takie wrzuty, zawsze jak mi gdzieś wyskoczy to z ciekawości zaglądam w komentarze obczaic jak #!$%@? ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@51431e5c08c95238: Nie, nie przystoi. Ostatnio już pisałam, pod innym screenem, że jak się odpowiada w imieniu marki, należy się sto razy zastanowić przed wrzuceniem komentarza. Chyba, że tej osobie i tak wszysko jedno, że ją wywalą po scancellowaniu marki, i dramie + nie zależy jej na nowej pracy. No chyba, że to jakiś sfrustrowany ceo sam odpisuje na fb ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Raisei-chan: Raczej wiedzą, jak trzymać się polityki fejsa. To, że reklama wyskakuje nachalnie wcale nie jest powodem na ban na konto reklamowe. Tu muszą być treści niezgodne z regulaminem - np. wizerunek ciała (dodajmy jeszcze, że „fałszywy” - jak ktoś jest szczupły, przegląda się w lustrze, mierzy obwód ciała metrem krawieckim, to juz cyk - odrzucenie reklamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)), odchudzanie pokazane wprost i inne wrażliwe
  • Odpowiedz