Wpis z mikrobloga

@Klaudia-POLSKA-Czerniewicz: Ja z żoną kupimy, tylko budowę musimy dokończyć. Lubię lody/sosy/żarcie na parze. Ciasto na pizze czy sernik też są lepsze. Teoretycznie można kupić robota za kilka stów czy piekarnik z funkcją pary i też się uda wszystko zrobić.
@Klaudia-POLSKA-Czerniewicz: wśród osób które znam i które mają, zdania są podzielone. Jedni nie mogą bez niego żyć. Inni mówię że w życiu nie kupiliby tego jeszcze raz. Dużo zależy jaki masz skill w gotowaniu. Jak startujesz z poziomu 0 to może być sporym ułatwieniem. Mój ulubiony argument fanów termomixa to to że nawet ciasto na pizzę robi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Każdy kto jest trochę głębiej w
@Klaudia-POLSKA-Czerniewicz: zależy jakie masz umiejętności kulinarne, ile czasu na gotowanie i czy chcesz isę rozwijać. Jeżeli masz umiejętności i dużo sama robisz, pieczesz itp. to lepszy robot kuchenny. Jeżeli masz mało czasu i wiedzy a nastawiasz się na gotowanie to termomix jest ok. Moja różowa korzysta z robota planetarnego bosha i robi w nim naprawdę sporo rzeczy i nie chciała termomixa.
@Klaudia-POLSKA-Czerniewicz: jeśli cokolwiek to tylko lidlomix, ale jeśli lubisz gotować to olej całkiem te urządzenia i kup sobie na to miejsce dobry robot planetarny.
Wyżej napisałaś, że się nacięłaś na tańsze zamienniki- z tym że lidlomix to nie jest tańszy zamiennik tylko uczciwie wyceniony sprzęt bez całej machiny MLM i prowizji dla sprzedawcy.
@Klaudia-POLSKA-Czerniewicz: jak umiesz/lubić gotować to raczej bez sensu zakup. W innym przypadku śmiało kupuj. Najlepiej się sprawdza w 2 osobowej rodzinie, bo można na 2 dni wtedy ogarnąć jedzonko za jednym razem. Ja głównie stosuje do zup - dzięki czemu jem trochę warzyw, których normalnie nie umiem włączyć do jadłospisu :)