Wpis z mikrobloga

Śmiać mi się chce z tych tekstów, że g2 jest słabe. Targa i flakked nabiorą tyle doświadczenia z powodu tego turnieju, że to głowa mała. Nawet jak się nie uda na MSI to summer split będzie dla nich o wiele łatwiejszy. Ilu rookie może się pochwalić tym, że wygrało na fakera?

Wieszanie psów, bo g2 się nie udaje w sile. Wcale tego nie było jak rekkles nie dowoził, wcale nie było na początku Splitu, wcale nie było przed msi, że się t1 na nich przejedzie jak na starej #!$%@?.

Z was są fani hejtowania, a nie kibicowania wykopki.

Let's go G2

#leagueoflegends
  • 5
@lizakoo: Dokładnie. Bot G2 ma ogromny potencjał i jeśli popracują nad mentalnością to będą mogli orać najlepszych, co już zresztą widzieliśmy. G2 jako jedyne pokonało RNG, przypadek?
@lizakoo: Martwi tylko komletny regres Targamasa i Flakkeda w przeciwienstwie do innych rookies którzy widać że się uczą i grają coraz lepiej z postepujacym turniejem (Buffalo ,EG)
@Raziel91 to, że g2 gra jak banda trolli wiem od zawsze. Kibicowanie tej drużynie wiąże się z zawałem serca w młodym wieku. Nie ma chyba drużyny, która ma -5k/+5k golda, a ogląda się dalej w taki sposób, że zaraz odwrócą sytuację.

Support g2 od początku turnieju robi ryzykowne zagrania i wraz z biegiem czasu wychodzą coraz rzadziej.