Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Zawsze mi się wydaje absurdalne, że jak wieje mocny wiatr, to na dachu coś się obija o jakąś rurę i jest dźwięk jakby ktoś grał w tenisa na dachu bloku. Czasami się zastanawiam kim są ci ludzie. A może to istoty utkane z wiatru w coś grają?

Czemu w ogóle zabiera się ludziom możliwość wejścia na dach? Fajnie byłoby pooglądać wschód czy zachód słońca, świat byłby lepszym miejscem gdyby ludzi nie dociskać do ziemi kartonem po butach.
#pogoda #przemyslenia
  • 8
@Kaczkoman: no przez gimnazjum i liceum straciłem nadzieję. Na studiach próbowałem jeszcze siatkówki i koszykówki, ale mam jakiegoś laga i albo lecę tam gdzie piłki już nie ma, albo stoję jak słup soli niewiedząc czemu. xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Borealny: miałem to samo z siatą, ale to raczej dlatego, że to nigdy nie było na luzie, na spokojnie, tylko zawsze jakiś tryhard. Zresztą już w gimnazjum wszyscy coś umieli, a ja nie bardzo, a każdy się spinał, jakby to były jakieś zawody nie wiadomo o co. Ale jeśli mnie się udało jakoś wyrobić koordynację czy refleks, to każdemu może się udać :p