Wpis z mikrobloga

@dzuniorlump: nie wiem, czy takie rozwiązanie cię zadowala, ale możesz utworzyć sobie wirtualną kartę z dowolną walutą. Następnie zasilasz ją z poziomu swojego konta dowolną kwotą i możesz bzikać. To rozwiązanie ma taki plus, że karta jest odizolowana od konta
  • Odpowiedz
@redorbiter: czyli założenie po prostu innego konta, na którym będzie inna waluta niż pln?
@HeavyFuel: w porządku, drobne płatności u sąsiadów za zachodnią granicą. wise jest darmowa w porównaniu z revolutem jeśli chodzi o utrzymanie.
a przeliczanie kursów? rozumiem, że każda instytucja bierze jakąś prowizję jeśli będę chciał rozmienić hajs
  • Odpowiedz
@dzuniorlump: Jak nie doczytasz dokładnie sam, i nie pogooglujesz, nie poczytasz regulaminów świadczonych usług - będziesz nastawiał się na niespodzianki, wyedukuj się, jedno popołudnie i będziesz ekspertem
  • Odpowiedz
@pijekubusplay: no ta, bo juz patrzylem na ten wariant, wypełnić parę rzeczy i jest, ale czy to się różni jakoś bardzo od revoluta? dużo znajomych korzysta z revoluta dlatego stąd pytanie czy opłaca się j---ć z tym
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dzuniorlump: Mi się nie chciało j---ć. Trzy kliknięcia w mbanku, trzy konta walutowe założone w 5 minut. Kursy mkantor są całkiem spoko. A na to wszystko jednym kliknięciem włączona jeszcze wielowalutowość na karcie podstawowej do rachunku ror, więc ten sam kawałek plastiku obsługuje mi wszystkie konta.
  • Odpowiedz
@dzuniorlump: nie trzymałbym większych środków na revolucie, osobiście mam walutowe w mbanku rownolegle do zwykłego. Wymiana walut w mkantorze lub jeśli Ci się chce to na cinkciarzu
  • Odpowiedz
@dzuniorlump: ale konkretnie do czego ci to konto i jak będziesz korzystać? Kursy walut w ich mkantorze są u mnie spoko (lepsze niż polecany przez wielu alior kantor) a zawsze masz jeszcze kantory internetowe jak chcesz kupić taniej.
  • Odpowiedz
@HeavyFuel: w porządku, drobne płatności u sąsiadów za zachodnią granicą. wise jest darmowa w porównaniu z revolutem jeśli chodzi o utrzymanie.


@dzuniorlump: W przypadku drobnych zakupów wystarczy konto walutowe i włączona opcja wielowalutową w mbanku na twojej faktycznie, wtedy też nie płacisz chyba że normalnie wyrabiasz limit
  • Odpowiedz