Wpis z mikrobloga

@Krs90: Albo weźmy na przykład, nie wiem, bankstera takiego, który uwłaszczył się na ziemi kupionej od kościoła za bezcen dzięki swoim koneksjom, a dziś wytyka znacznie mniej majętnym od siebie, że się nie dzielą... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PiS obiera nowego wroga - bezczelni, dobrze zarabiający informatycy którzy nie dzielą się swoim majątkiem z pisow... potrzebującymi.


@Krs90: i gdzie wielu kierowało się "logiką" mimo wszystko Duda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@malinq: polecam zobaczyć szał w znaleziskach o wygranych dudy w 2015, spuszczanie się do niego w ama itp. Wykop w 2015 był w dużej mierze propisowski i prokorwinowski
  • Odpowiedz
wierny wyborca prawicy po 30 latach w fabryce smrodu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Frasad: Jesteś obrzydliwy z tym tekstem. Prawicy zarzucasz #!$%@? redystrybucję, #!$%@? już w takim jesteśmy stanie żeby #!$%@? socjalizm nazywać #!$%@? prawicowym? Co jeszcze? Trzeba zagłosować na #!$%@? Nową Lewicę, żeby ukrócić #!$%@? rozdawnictwo?
Wy macie #!$%@? jakieś resztki #!$%@? rozumu i godności człowieka #!$%@??!
  • Odpowiedz
Sam nawet nie stałem nigdy obok 7 brutto,ale jprdl jak można to zestawiać z luksusowym autem i #!$%@? odrzutowcem! A debile się na to łapią i myślą, że średnia krajowa oznacza bycie milionerem złodziejem.


@Velociraptor_w_kubku: jak to nie? Taki samolot ze zdjęcia to nie jestem pewny dokladnie modelu ale to jest coś pokroju Pilatus PC-24, czyli nówka US$10.7 million, czyli 46 900 000zł, czyli osoba zarabiająca 7k brutto (4938 netto) zarobi
  • Odpowiedz