Wpis z mikrobloga

Nic mnie tak nie zblackpillowało jak założenie konta chada na tinderze. Mówię tu o naturalnym faku a nie profilu ze zdjęciami modela z profesjonalnej sesji który #!$%@? baitem na kilometr.
Ta łatwość w nawiązywaniu relacji, setki par, kobiety które same wychodzą z inicjatywą, odpowiadają i śmieją się z żartów, nie zlewają jakimiś banalnymi tekstami tylko piszą z zaangażowaniem.
A to wszystko byłem ja, ten sam tylko kryjący się pod inną mordą i wzrostem. Wtedy to zrobiło ogromne wrażenie i otworzyło oczy.
To było dobrych parę lat temu, teraz działanie na fakach może być trudniejsze bo rozowe mają dużo większą świadomość baitów ale wtedy mało która się orientowała.
#przegryw #blackpill #tinder #badoo
Niski_Manlet - Nic mnie tak nie zblackpillowało jak założenie konta chada na tinderze...

źródło: comment_1653206426HpM4b16OFkAawNRu2wprUC.jpg

Pobierz
  • 13
Ta łatwość w nawiązywaniu relacji, setki par, kobiety które same wychodzą z inicjatywą, odpowiadają i śmieją się z żartów, nie zlewają jakimiś banalnymi tekstami tylko piszą z zaangażowaniem.


@Niski_Manlet: coz, taka jest prawda, relacje damsko-meskie to banalna sprawa jezeli jest sie ladnym¯\_(ツ)_/¯
w dzisiejszym swiecie masz doslownie miliony #!$%@? spragnionych ciebie na calym swiecie, jest tylko jeden warunek, ktory musisz spelnic - musisz urodzic sie ladnym i tyle
@Vedar: i większość tego nie dostanie nigdy. Przegrywy będą po obu stronach, niestety musi jeszcze minąć co najmniej dekada, abyście to zrozumieli. Wolno dojrzewacie.
@Niski_Manlet: nieironicznie uważam ze projekt klaudiusz mógł przyczynić się do poprawy życia wielu młodych gości z wyglądu przeciętnych lub poniżej przeciętnej. Zawsze było mi żal widząc gości którzy inwestowali w związek masę czasu i zasobów a wyciągali z niego niewiele i byli slabo traktowani oszukując się ze tak to już jest nie dopuszczając do siebie myśli ze byłoby inaczej gdyby byli bardziej atrakcyjni