Wpis z mikrobloga

4 lata temu bylo sporo smiechu w komentarzach jak wrzucilem fotke octavii rs. Zobaczmy co teraz wyprodukujemy ;D

Odebrana w zeszly poniedzialek, ponad 1000 km juz peklo. Caly czas jestem w szoku jak dobrze to sie prowadzi i jaki to jest potwor jezeli chodzi o przyspieszenie ()

Samochod wziety troche yolo po frustracji wywolanej tym, ze zamowione w lipcu A4 w kombi (xD) mialo nadal nieznany termin produkcji… idealnie znalazlem gotowa rske z odpowiadajacym mi wyposazeniem i po 10 dniach (szybko udalo sie leasing zalatwic) odbior.

Wrzucam drugi raz bo byla czytelna naklejka z rejestracja ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#motoryzacja #audi #rs3 #pokazauto
Pobierz
źródło: comment_1653203541OBGWmjr5K5hvlgVbW0WID5.jpg
  • 100
@Boros: skrzynia spoko, jak to dsg, fajnie i szybko zmienia biegi a na trybie rs ladnie redukuje zeby turbodziury nie bylo.

Co do wyciszenia to mam porownanie tylko do octavii i jakichs pierdzikow z car sharingu. Dla mnie jest git, spodziewalem sie ze bedzie duzo bardziej uciazliwie a w sumie w trase calkiem komfortowo.
@Kuriozal: W Audi Perfect Lease rata będzie reagowała w zależności od wysokości stop procentowych? Zastanawiam się nad wzięciem Q3/Q5, ale w ofercie dla klientów prywatnych bo nie mam działaności, całkiem fajnie te oferty wyglądają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polecam przetestować bydlaka na torze!


@Hug0Stiglitz: lepiej nie bo audi jak zwykle baty zbierze od jakiejś przednionapędówki ( ͡º ͜ʖ͡º)

To są wozy dla Oskarka, #!$%@?ć z lancza spod świateł i tyle co nawet sam przyznałeś, że hamulce są na jedno hamowanie.
@elemenTH: Jak już sobie zrzuciłeś z krzyża to słuchaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

8Y wreszcie się prowadzi i skręca jak należy. Między 8V jest wyraźna różnica.

Tak, z założenia to auta dla mniej wymagających kierowców. I tego chyba nikt nie ukrywa ¯_(ツ)_/¯

W moim wieku od auta wymagam żeby dobrze przyspieszało i skręcało kiedy odwożę dzieci do przedszkola. Nie muszę wtedy walczyć o życie na każdym zakręcie
@Hug0Stiglitz: na tor nawet sobie można fabią pojechać, nikt nie broni ( ͡° ͜ʖ ͡°) Auto na pewno jest szybkie tu absolutnie nie polemizuję, ponoć lepsze jak poprzednik w prowadzeniu (chociaż miłośnicy marki zawsze mówili, że audi jeździ idealnie i to najlepszy wóz na świecie, no i wcale nie płuży przodem). Niemcy w końcu zrozumieli żeby dać ludziom trochę frajdy z jazdy w tym 8Y.
@Hug0Stiglitz:

8Y wreszcie się prowadzi i skręca jak należy.


Ja na prawdę nie wiem, czy to ludzie nie potrafią jeździć i są #!$%@?, czy o co chodzi im z tymi Audi. Przecież zazwyczaj każda jedna generacja RS dowolnego segmentu to ekstremalnie dobrze skręcające auto, zazwyczaj najszybsze lub prawie najszybsze na torze testowym.

Magazyn Auto Express przetestował hothecze na specjalnym torze sprawdzającym zwinność i..

Audi RS3 Sportback 8V 0:47.00
I30N Performance 0:47.10