Wpis z mikrobloga

4 lata temu bylo sporo smiechu w komentarzach jak wrzucilem fotke octavii rs. Zobaczmy co teraz wyprodukujemy ;D

Odebrana w zeszly poniedzialek, ponad 1000 km juz peklo. Caly czas jestem w szoku jak dobrze to sie prowadzi i jaki to jest potwor jezeli chodzi o przyspieszenie ()

Samochod wziety troche yolo po frustracji wywolanej tym, ze zamowione w lipcu A4 w kombi (xD) mialo nadal nieznany termin produkcji… idealnie znalazlem gotowa rske z odpowiadajacym mi wyposazeniem i po 10 dniach (szybko udalo sie leasing zalatwic) odbior.

Wrzucam drugi raz bo byla czytelna naklejka z rejestracja ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#motoryzacja #audi #rs3 #pokazauto
Pobierz Kuriozal - 4 lata temu bylo sporo smiechu w komentarzach jak wrzucilem fotke octavii ...
źródło: comment_1653203541OBGWmjr5K5hvlgVbW0WID5.jpg
  • 100
@Kuriozal: Mam S3 w tej samej budzie. Bardzo fajny samochód i mocno żałuje, że jak brałem ponad rok temu to jeszcze nie było opcji zamawiania RS 3 a potrzebowałem auto "na już". Niech służy.
@T3sla: bardzo fajnie, tak to byla po lifcie. Bardzo wygodny samochod i zajebisty w trasy.

Bolal tylko przod naped bo te 230 kuni mozna bylo wykorzystac glownie 60-70+. 0-100 to walka z trakcja.

Ale generalnie polecam chociaz ceny uzywek teraz srogo powalilo
@size: no troche bardziej plasitkowo i ascetycznie. Ale spasowanie git i zero skrzypienia.

Fajniejsze fotele skorzane sa ale juz np brakuje obicia bokow tunelu srodkowego (zeby sobie oprzec prawa noge na miekkim).

Cos za cos